Menu Zamknij

Słuchawki dla miłośników jo-jo

Firma Maxell, znana wielu osobom z produkcji kaset magnetofonowych, po raz kolejny zabiera nas w czasy dzieciństwa. Z myślą o wszystkich miłośnikach zabawy z jo-jo, producent przygotował słuchawki Yoyobuds.

colour-headphone-02_xlrgSłuchawki wyposażone zostały w 9mm głośniki, charakteryzujące się czułością na poziomie 92dB oraz pasmem przenoszenia zawartym między 20Hz a 20kHz. Produkt dedykowany jest urządzeniom mobilnym, dlatego zdecydowano się na zastosowanie cewek głośnikowych charakteryzujących się niewielkim oporem elektrycznym. Impedancja w ich przypadku wynosi 16 omów, co pozwala uzyskać czysty dźwięk z telefonu lub odtwarzacza mp3.

Dla komfortu użytkownika, nowy model został wyposażony we wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych oraz płaski kabel zapobiegający plątaniu się przewodów.

W zestawie znajduje się również niewielkie silikonowe etui, które ułatwia przenoszenie słuchawek oraz zabezpiecza je przed uszkodzeniem.

Model Yoyobuds jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. A słuchawki objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Cena nie została jeszcze określona.

Specyfikacja:

Yoyobuds-GREEN-Packaging-Front-HR_xlrgImpedancja:               16om +/- 15% (1KHz)

Głośniki:                      9mm

Czułość:                      92dB +/- 3dB (1kHz)

Pasmo przenoszenia:  20Hz – 20kHz

Wtyczka:                     3.5mm

Długość kabla:                        1.2m

Mikrofon:                   Tak, wbudowany

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *