Menu Zamknij

Cyfrowy Polsat nagrodzony za najlepsze Relacje z inwestorami w rankingu Giełdowa Spółka Roku 2014  

Cyfrowy Polsat już po raz piąty został nagrodzony w prestiżowym rankingu Giełdowa Spółka Roku dziennika „Puls Biznesu”, zajmując pierwsze miejsce w kategorii Relacje z inwestorami oraz siódme w rankingu głównym.

logo-out-no-claimWczoraj wieczorem w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbyła się gala Giełdowa Spółka Roku 2014, podczas której wręczono wyróżnienia dla najlepszych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dyplomy dla Cyfrowego Polsatu odebrał Prezes Zarządu spółki, Tomasz Gillner-Gorywoda.

Ubiegły rok był dla nas pełny wyzwań, głównie ze względu na dołączenie do naszej grupy spółki Polkomtel i integrację operacyjną Plusa i Cyfrowego Polsatu, więc tym bardziej cieszy nas zaufanie rynku kapitałowego do podejmowanych przez nas działań. Konsekwentnie realizujemy strategię dostarczania klientom usług zintegrowanych, której zasadność potwierdzają nie tylko nasze wyniki operacyjne i finansowe, ale także otrzymane wyróżnienia. Są one również uhonorowaniem pracy i zaangażowania wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu spółki – podsumowuje Tomasz Gillner-Gorywoda, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Giełdowa Spółka Roku 2014 dla CP_4W rankingu Giełdowa Spółka Roku oceniane były spółki, które pod koniec roku 2014 wchodziły w skład WIG20, mWIG40 i sWIG80. W specjalnym sondażu telefonicznym przeprowadzonym przez TNS Polska wzięło udział ponad 100 respondentów, wśród których znaleźli się przedstawiciele domów i biur maklerskich, towarzystw ubezpieczeniowych, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych oraz departamentów kapitałowych banków. Spółki były oceniane według 7-punktowej skali w 5 kategoriach: kompetencje zarządu, sukces w 2014 r., perspektywy rozwoju, relacje z inwestorami, jakość produktów i usług. Nagrody przyznano w każdej z powyższych kategorii oraz w rankingu głównym, który powstał na podstawie sumy ocen we wszystkich kategoriach.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *