Menu Zamknij

Nowy 8088 Smart Deskphone Alcatel-Lucent Enterprise

Firma Alcatel-Lucent Enterprise poinformowała o wprowadzeniu nowego, stacjonarnego smartfonu pozwalającego przedsiębiorstwom wyznaczać nowe standardy w komunikacji wizualnej. Nowy 8088 Smart DeskPhone Alcatela-Lucenta zwiększa produktywność pracowników w miejscu pracy dzięki nowym możliwościom współpracy i komunikacji z wykorzystaniem wideo. 

PS_PB_SmartDeskPhone&MyICPhone_Mar15Telefon 8088 Smart DeskPhone wchodzi w skład właśnie wprowadzonego na rynek pakietu OpenTouch 2.1. Dzięki zastosowaniu zunifikowanego klienta OpenTouch Conversation na laptopach, tabletach, smartfonach i w telefonie 8088 Smart DeskPhone użytkownicy mogą łatwo przełączać się z jednego urządzenia na drugie i wybierać to, które jest najbardziej odpowiednie w danej sytuacji. Ponadto telefon 8088 Smart DeskPhone został wyposażony w prosty i przejrzysty dla użytkownika interfejs.

Komunikacja wizualna umożliwia współpracę przy tworzeniu treści między pracownikami, klientami i partnerami oraz pozwala przezwyciężyć bariery komunikacyjne w globalnym środowisku. Nowy telefon 8088 Smart DeskPhone udostępnia zaawansowane funkcje umożliwiające intuicyjne i wygodne prowadzenie szerokopasmowych rozmów głosowych lub wideo w rozdzielczości HD. Ponadto urządzenie to zapewnia jakość transmisji wideo świetnie wpisującą się w ergonomię komunikacji klasy korporacyjnej, która cechuje się prostotą, wydajnością i upowszechnieniem wszystkich rodzajów nośników.

Telefon 8088 Smart DeskPhone idealnie nadaje się do pokojów konferencyjnych i umożliwia przekształcenie ich w miejsce wirtualnych spotkań. Zapewnia komfort użytkownikom w postaci łatwego przejścia na rozmowy z wykorzystaniem wideo i umożliwia prowadzenie wideokonferencji z taką samą prostotą jak wykonanie zwykłego telefonu.

Dane techniczne telefonu 8088 Smart DeskPhone Alcatela-Lucenta

 • 7-calowy ekran dotykowy TFT-LCD pracujący w rozdzielczości WVGA (16:9)
 • Wbudowany 5-megapikselowy aparat HD z automatycznym ustawianiem ostrości
 • Czujnik oświetlenia otoczenia umożliwiający optymalne wyświetlanie obrazu
 • Zestaw głośnomówiący Bluetooth 2.1 w standardzie; obsługa zestawu słuchawkowego Bluetooth 2.1
 • Wejście HDMI 1.4 umożliwiające podłączenie zewnętrznego wyświetlacza HD
 • Porty Gigabit Ethernet obsługiwane za pośrednictwem komputera PC zgodne ze standardami 802.3AF Power over Ethernet (Klasa 3) i 802.3az oraz funkcje zarządzania oszczędzaniem energii
 • Bezpieczna obsługa protokołów SIP i RTP

Luksusowe rozwiązanie dla branży hotelarskiej

Telefon 8088 Smart DeskPhone idealnie nadaje się do wykorzystania w branży hotelarskiej. Na przykład za pomocą otwartych interfejsów API można tworzyć spersonalizowane funkcje i usługi, takie jak automatyzacja pokoju lub usługi wideo concierge. Elegancki wygląd, 7-calowy ekran oraz zestaw głośnomówiący Bluetooth idealnie podkreślą prestiż i luksus hotelu, statku rejsowego czy każdego innego miejsca.

Eric Penisson, wiceprezes Alcatel-Lucent Enterprise

„Komunikacja wizualna i wideo to jedne z najważniejszych czynników stymulujących współpracę w zespole. Nowy telefon 8088 Smart DeskPhone to znakomity argument zachęcający małe i średnie przedsiębiorstwa do przechodzenia na komunikację z wykorzystaniem wideo. Urządzenie to jest oferowane w rozsądnej cenie, a ponadto umożliwia scentralizowane zarządzanie i integrację z infrastrukturą komunikacyjną przedsiębiorstwa. Komunikacja wizualna pozwala przezwyciężyć rzeczywiste i niewidzialne bariery pomiędzy rozsianymi po całym świecie oddziałami przedsiębiorstwa, co zapewnia efektywność i spójność działania. Gdy dodamy do tego jeszcze rozbudowane funkcje mobilne umożliwiające komunikację w podróży, otrzymamy rozwiązanie komunikacyjne klasy światowej”.

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *