Menu Zamknij

Odporne na ekstremalne temperatury karty pamięci TRANSCEND  

Dzięki specjalnej konstrukcji nowe karty pamięci SDHC oraz microSDHC z serii przemysłowej mogą pracować w szerokim zasięgu temperatur od -40°C do 85°C

SDHC10I-TRANSCEND_CMYK_dpiFirma TRANSCEND informuje o poszerzeniu linii przemysłowych kart pamięci o nowe modele SDHC oraz microSDHC. Karty mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od -40°C do 85°C, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie w urządzeniach o małych wymiarach, wymagających niezawodnej pracy w ekstremalnych warunkach.

Karty SDHC

Nowe nośniki zbudowane są z chipów MLC flash i charakteryzują się pojemnością do 32GB. Maksymalna prędkość transferu sięga odpowiednio 19MB/s oraz 17MB/s przy odczycie i zapisie. Karty zgodne są ze specyfikacją SD w wersji 3.01.

Karty TRANSCEND SDHC mogą być używane w licznych urządzeniach przemysłowych, jak na przykład w ręcznych czytnikach kodów kreskowych, terminalach POS, platformach ogłoszeniowych i multimedialnych w pojazdach, odtwarzaczach wideo, a także urządzeniach do monitoringu wizyjnego czy przetwarzaniu informacji medycznych.

Karty microSDHC

Podobnie jak karty SDHC, tak również nowe nośniki microSDHC zbudowane są z chipów MLC oraz dysponują do 32GB pamięci.  Karty zgodne są ze standardem Class 10 oraz zapewniają transfer o maksymalnej prędkości 20MB/s przy odczycie oraz 17MB/s przy zapisie.

Nośniki znajdą swoje zastosowanie w najnowszych aparatach cyfrowych, nagrywarkach, telefonach komórkowych czy przenośnych nawigacjach samochodowych.

Optymalna ochrona

Konstrukcja nowych kart pamięci TRANSCEND z serii przemysłowej zapewnia optymalną ochronę przed trudnymi warunkami. Nowe nośniki są odporne na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia. Przystosowane są do pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach w przedziale od -40°C do 85°C.

Wbudowany system ECC zapewni automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych.

Gwarancja

Karty TRANSCEND SDHC oraz microSDHC dostępne są w wersjach pojemnościowych 8GB, 16GB oraz 32GB. Objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Specyfikacja:

Model SDHC microSDHC
Typ pamięci flash MLC MLC
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 32 mm x 24 mm x 2,1 mm 11 mm x 15 mm x 1 mm
Maksymalna szybkość transferu danych Odczyt: 19MB/s

Zapis: 16MB/s

 

Uwaga: Prędkość może różnić się w zależności od wykorzystywanego sprzętu oraz oprogramowania

Odczyt: 20MB/s

Zapis: 17MB/s

 

Uwaga: Prędkość może różnić się w zależności od wykorzystywanego sprzętu oraz oprogramowania

Napięcie 2.7V~3.6V 2.7V~3.6V
Temperatura pracy Od -40°C do 85°C Od -40°C do 85°C
Wilgotność 0%-95% 0%-95%
Dostępne pojemności 8GB, 16GB oraz 32GB 8GB, 16GB oraz 32GB

Więcej informacji:

www.transcend-info.com

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *