Menu Zamknij

Philips Screeneo. Testuj prawdziwe kino przez 60 dni!

Ruszyła wiosenna promocja, w której bez żadnego ryzyka można przetestować projektor Philips Screeneo. Nawet przez 3 miesiące, z gwarancją zwrotu pieniędzy. Sprowadzenie kina do domu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Screeneo to wyjątkowy projektor, który dzięki technologii ultrakrótkiego rzutu potrafi zadziwić swoimi możliwościami. Wyświetla obraz HD o przekątnej 100 cali z odległości 44 cm. Wystarczy ustawić go na szafce pod telewizor, aby cieszyć się kinowymi doznaniami nawet w niewielkim salonie. Dzięki wiosennej promocji, każdy może się przekonać jak wielki potencjał kryje w sobie Philips Screeneo. Projektor dostępny jest teraz z 3-miesięczną gwarancją zwrotu pieniędzy.

Screeneo_Promocja_CashBack_002Co to oznacza? Screeneo można przetestować bez żadnego ryzyka. Jeśli projektor nie spełni oczekiwań klienta, wystarczy wypełnić formularz na dedykowanej stronie internetowej i odesłać urządzenie do producenta w ciągu 60 dni od momentu jego nabycia. Pieniądze zostaną zwrócone na konto. Promocja obejmuje wszystkie modele Philips Screeneo zakupione na terenie Polski w dniach od 1 kwietnia 2015 roku do 30 czerwca 2015 roku.

Szczegółowe warunki promocji i formularz zwrotu dostępne są na stronie: www.philips.pl/screeneopieniadze.

Philips Screeneo to nie tylko atmosfera prawdziwego kina. To również multimedialny kombajn z funkcjami Smart TV i 3D, uzbrojony w głośniki 2.1 z subwooferem i współpracujący się z siecią domową. Dzięki intuicyjnemu systemowi Android jego obsługa jest banalnie prosta. Projektor do generowania obrazu o wysokiej jakości wykorzystuje technologię DLP, a jego lampa LED o mocy 700 ANSI lumenów ma żywotność 30 000 godzin. Kontrast dynamiczny wynosi 10 000:1.

Projektor Philips Screeneo można nabyć już od 3799 PLN. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Szczegółowe warunki oferty promocyjnej:

www.philips.pl/screeneopieniadze

Więcej informacji o projektorze Screeneo:

www.screeneo.eu

Philips Screeneo – prezentacje wideo:

https://youtu.be/HLoynDI2Zes

https://youtu.be/ELjLZFCMno4

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *