Menu Zamknij

Uchwyć wiosenną eksplozję kolorów

Dni są coraz dłuższe, słońce świeci coraz mocniej, przyroda wokół nas budzi się do życia i nabiera niesamowitych kolorów. Ta radosna aura sprawia, że chętniej wychodzimy z domu i zachwycamy się eksplozją wiosennych kolorów. Nowoczesne aparaty fotograficzne Samsung pozwolą nam doskonale uchwycić te wyjątkowe chwile.

nx3000-black-5Przyjście wiosny sprawia, że chętniej spędzamy czas poza domem. Długie spacery z psem, spotkanie z przyjaciółmi w kawiarnianym ogródku czy wizyty z dziećmi na placach zabaw – to idealne okazje, aby cieszyć się wiosenną aurą. Warto uchwycić radość tych chwil i zachować ją na dłużej. Umożliwi nam to dobrze wybrany aparat, który może być nie tylko urządzeniem z najlepszymi parametrami, ale także stylowym dodatkiem.

Samsung SMART NX3000 łączy stylistykę retro z doskonałymi własnościami użytkowymi i prostą łącznością. Będzie idealnym i stylowym towarzyszem na wiosenne spacery. W zestawie z aparatem znajduje się kompaktowy obiektyw 16-50mm F3.5-5.6 Power Zoom ED OIS. To jednocześnie niewielki i lekki obiektyw, z pomocą którego m. in. korzystanie z zoomu będzie bardzo wygodne.

Wiosenna eksplozja kolorów zachęca nas do robienia zdjęć i dzielenia się nimi z przyjaciółmi np. w sieciach społecznościowych. Aparat Samsung SMART NX3000 wyposażony jest w funkcję Tag & Go, która pozwala bezproblemowo udostępniać obrazy czy filmy wideo za pomocą łączności Wi-Fi. Urządzenie oferuje również zaawansowane opcje przesyłania zdjęć: Photo Beam i Mobile Link. Dlaczego warto korzystać z tych funkcji? Photo Beam umożliwia transfer zdjęć i filmów z aparatu do smartfona lub tabletu za pomocą zetknięcia obu urządzeń – bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Natomiast dzięki funkcji MobileLink użytkownik może przesłać zestaw wybranych zdjęć aż do czterech różnych urządzeń jednocześnie. Dzielenie się fotografiami jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.

sm_a500f_010_set_blue (1)Nie zawsze mamy przy sobie aparat fotograficzny i nie zawsze jest obok ktoś kto może zrobić nam zdjęcie, ale to nie znaczy, że musimy rezygnować ze zdjęć najlepszej jakości. Najnowsze smartfony Samsung GALAXY A3 i A5 zostały wyposażone w zaawansowany przedni aparat o rozdzielczości 5 MPix oraz wiele innowacyjnych funkcji (jak Wide Selfie czy Beauty Face Features), które pozwalają robić autoportrety niespotykanej dotąd jakości i niezwykle szybko dzielić się nimi z przyjaciółmi za pomocą sieci społecznościowych. Dzięki temu możemy zawsze mieć przy sobie aparat świetnej jakości, który nie pozwoli nam stracić żadnej okazji do zrobienia ciekawego zdjęcia.

Piękna aura i wyraziste kolory wiosny to idealne powody, aby wyjść z domu i spotkać się z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Zabierzmy ze sobą nowoczesny aparat fotograficzny lub smartfon, które pomogą nam uchwycić wyjątkowe obrazy i podzielić się nimi z najbliższymi, bez względu na to, gdzie obecnie przebywają.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *