Menu Zamknij

easyJet przygotowuje aplikację na Apple Watch

easyJet, wiodąca europejska linia lotnicza, przygotowuje aplikację na Apple Watch, która będzie dostępna już od 24 kwietnia, czyli od dnia wyczekiwanej premiery produktu.

Aplikcja easyJet - Apple WatchObok standardowej funkcji mierzenia czasu, inteligentny zegarek Apple Watch będzie oferował swoim użytkownikom szereg funkcjonalności związanych z zainstalowanymi na nim aplikacjami. Najbardziej ekscytującym aspektem technologii ubieralnych jest fakt, że użytkownicy mogą na bieżąco otrzymywać informacje w jeszcze prostszy i bardziej przystępny sposób niż dotychczas. Pasażerowie podróżujący liniami easyJet nie będą wyjątkiem. Nowa aplikacja dostarczy im informacji na temat lotów w czasie rzeczywistym oraz ułatwi korzystanie z najbardziej popularnych i pożądanych usług linii – umożliwi m.in. jeszcze wygodniejsze korzystanie z kart pokładowych, które będą zapisane w indywidualnym dla każdego pasażera Passbook’u. W momencie premiery aplikacja będzie dostępna w pięciu wersjach językowych.

Interfejsy Glances – nowa funkcja Apple Watch, przypomni pasażerom o kluczowych elementach podróży. Otrzymają oni bezpośrednio na inteligentny zegarek powiadomienia dotyczące przygotowania do podróży, informacje na temat odprawy, bieżących kursów lokalnych walut, informacje pogodowe z miejsca przylotu i status lotu w czasie rzeczywistym. Ostatnia z wymienionych funkcji jest już dostępna w popularnym narzędziu Flight Tracker na stronie easyJet. Pasażerowie korzystający z aplikacji Apple Watch będą informowani również o czasie pozostałym do wylotu.

Nowa aplikacja easyJet pozwoli także użytkownikom na bieżąco publikować informacje na Twitterze i Facebooku na różnych etapach podróży, bezpośrednio z ekranu zegara. Oprócz standardowych postów, użytkownicy będą mogli również udostępniać odliczanie do wylotu oraz pogodę, jaka panuje w miejscu przylotu.

Aplikacja easyJet - screen 2„Nasi pasażerowie chętnie korzystają z obecnie dostępnej aplikacji easyJet. Jesteśmy pewni, że wielu z nich przetestuje również aplikację dostępną na Apple Watch. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na ulepszenie naszej oferty i ułatwienie podróży, a aplikacja na Apple Watch jest tego najlepszym przykładem” – skomentował James Millett, szef działu Digital w easyJet.

Aplikacja mobilna easyJet została do tej pory pobrana ponad 11 milionów razy. Umożliwia ona klientom korzystającym z urządzeń z systemem iOS lub Android zeskanować dane paszportowe za pomocą telefonu oraz szybciej i łatwiej dokonać odprawy przed lotem. Jej funkcjonalność i łatwość w obsłudze zostały docenione również przez ekspertów branżowych – aplikację nagrodzono tytułem „Best Mobile Booking Solution” podczas Mobile Travel and Tourism Awards 2014. Została ona także wybrana najlepszą aplikacją B2C podczas Marketing on Mobile Awards i wyróżniona w trakcie ceremonii Global Mobile Awards kongresu Mobile World 2015.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *