Menu Zamknij

Logitech prezentuje nową przenośną klawiaturę Keys-To-Go dla mobilnych urządzeń z systemami Android i Windows

Firma Logitech zaprezentowała dziś nową klawiaturę Logitech® Keys-To-Go dla mobilnych urządzeń z systemami Android i Windows. Logitech Keys-To-Go to cienka, przenośna klawiatura, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania w dowolnym miejscu. Klawiatura jest także dostępna dla urządzeń wyposażonych w iOS.

Custom_format_Keys-to-go_Android_Black_BTY2„Pierwsza wersja Logitech Keys-To-Go, dedykowana dla iPadów, przypadła do gustu konsumentom”, – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Dlatego z radością przedstawiamy ten sam wymiar mobilności użytkownikom tabletów, phabletów oraz smartfonów z systemami Android i Windows. Dzięki cienkiej i lekkiej konstrukcji Logitech Keys-To-Go można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, a komfort pisania jest na najwyższym poziomie. Ta klawiatura to idealny partner dla mobilnego urządzenia” – dodała Izabela Sulima.

Cienki i lekki design klawiatury sprawia, że ​​łatwo ją schować do torebki, torby plażowej lub nawet kieszeni kurtki. Logitech Keys-To-Go jest pokryta wodoodpornym wytrzymałym materiałem FabricSkin, który chroni ją przed zalaniem i brudem. Dzięki temu urządzenie znakomicie sprawdzi się w różnych sytuacjach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Custom_format_Dwell AW_enviro 2Mimo tego, że klawiatura jest niezwykle cienka, klawisze zostały rozmieszczone tak, by zapewnić najwyższy komfort pisania. Ponadto, aby zwiększyć wygodę i wydajność pracy, do klawiatury dodano klawisze z najważniejszymi skrótami dla systemów Android i Windows. Dodatkowo, by ułatwić korzystanie ze smartfona, Logitech-Keys-To-Go wyposażono w podstawkę, która utrzymuje telefon w pozycji pionowej.

Ceny i dostępność

Logitech Keys-To-Go jest kompatybilna z systemami Android 4.1 lub nowszymi oraz Windows 7 lub nowszymi. Nowe urządzenie będzie dostępne w Polsce na początku kwietnia 2015 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 309 zł.

Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *