Menu Zamknij

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 produktem roku 2015

Klawiatura Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 została uhonorowana przez czytelników magazynu CHIP tytułem „Produkt roku 2015” w kategorii „Akcesoria komputerowe”. Prestiżowa nagroda została wręczona przedstawicielom firmy na uroczystej gali Tech Trendy 2015 w Warszawie.

Custom_format_K480_BLACK_FOB„Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z tej nagrody” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Ma ona dla nas ogromne znaczenie, ponieważ została przyznana przez czytelników. Staramy się, by nasze produkty odpowiadały na potrzeby naszych klientów i wyróżnienie dla klawiatury Multi-Device Keyboard K480 pokazuje, że konsumenci to doceniają, a my rozwijamy się w dobrym kierunku” – dodała Izabela Sulima.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 to pierwsza klawiatura zaprojektowana z myślą o trzech urządzeniach jednocześnie: komputerach, smartfonach i tabletach. Klawiatura jest uniwersalna i można ją podłączyć za pomocą Bluetootha do kilku bezprzewodowych urządzeń jednocześnie, niezależnie od tego czy używasz Windowsa, OS X dla Maca czy Chrome OS na swoim komputerze lub  Androida albo iOS na tablecie czy smartfonie. Dzięki przyciskowi Easy-Switch można szybko wybrać urządzenie, z którego chcesz aktualnie skorzystać, np. napisać e-maila na komputerze, odpisać
na wiadomość na twoim smartfonie lub podzielić się tweetem na tablecie.

Klawiatura dostępna na polskim rynku od października 2014 roku. Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *