Menu Zamknij

Honor ze wzmocnionym zespołem odpowiedzialnym za rozwój marki w Polsce  

Marka smartfonów Honor zadebiutowała na polskim rynku w październiku ubiegłego roku. Teraz powiększa się zespół osób odpowiedzialnych za jej wizerunek. Stanowisko PR & Social Media Managera na region Europy Środkowo-Wschodniej oraz Skandynawii objęła Monika Grabowska. Wsparła zespół odpowiedzialny za rozwój marki w regionie kierowany przez Rafała Napłoszka, Regional Business Directora na kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

Monika GrabowskaMonika Grabowska to specjalista w dziedzinie komunikacji z dziewięcioletnim doświadczeniem w marketingu i public relations. Wcześniej przez trzy lata związana była z firmą ASUS, gdzie jako PR Manager odpowiadała za działania z zakresu PR korporacyjnego oraz PR produktowego dla kategorii urządzeń takich jak notebooki, tablety i smartfony. Od 2005 roku zdobywała doświadczenie w agencjach marketingowych oraz PR, realizując projekty dla marek takich jak m.in. Lenovo, EA Games, Mercedes-Benz, AstraZeneca. Jest absolwentką Psychologii Społecznej ze specjalizacją z zakresu reklamy.

Rafał Napłoszek _HONORZespołem odpowiedzialnym za markę Honor kieruje Rafał Napłoszek, Regional Business Director na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. Posiada 17-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu, głównie w branży retail, telekomunikacyjnej i internetowej. Poprzednio związany był z Grupą Allegro – jako Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Gadu-Gadu, a następnie Dyrektor Marketingu w PayU SA. Ścieżkę zawodową rozpoczynał od pracy w full service-owych agencjach reklamowych – J. Walter Thompson i D’Arcy, gdzie tworzył strategię komunikacyjną dla takich klientów jak Era, Inteligo, Multibank, Unilever, Alfa Romeo, Shell, Daewoo, Warner Lambert, Wilkinson. Był również szefem marketingu w Germanos. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Honor to marka dla młodych, aktywnych ludzi, tzw. pokolenia „digital”. Pierwsze smartfony Honor pojawiły się w Polsce kilka miesięcy temu. Obecnie w sprzedaży dostępne są modele Honor 6, Honor 3C oraz Honor Holly. W najbliższych tygodniach
w sklepach pojawią się nowe modele.

Działania PR dla marki Honor w Polsce prowadzi agencja Monday PR.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *