Menu Zamknij

Rynek usług zarządzania drukiem zdominowany przez Xerox

Xerox, jeden z globalnych dostawców rozwiązań z obszaru zarządzania procesami biznesowymi, technologią i dokumentami został uznany przez InfoTrends za  światowego lidera rynku usług zarządzania drukiem. Jak podaje instytut, wśród czynników, które wpłynęły na przyznanie wyróżnienia znalazła się m.in. najbardziej zróżnicowana oferta rozwiązań na rynku.

xeroxJak wyjaśnia InfoTrends „Xerox jest liderem wśród dostawców usług zarządzania drukiem, który posiada najbardziej urozmaicone portfolio. Z rozwiązań MPS (ang. Managed Print Services) korzystają klienci, którzy reprezentują różne przedsiębiorstwa i branże. Firma patrzy na rynek usług w sposób przyszłościowy oraz upraszcza go automatyzując wiele funkcji raportujących oraz monitorujących”.

– Nasza czołowa pozycja na rynku pokazuje jak dużą wartość dostarcza klientom nowa generacja usług zarządzania drukiem Xerox, szczególnie w obszarach takich jak automatyzacja workflow, bezpieczeństwo IT, obsługa urządzeń mobilnych czy zrównoważony rozwój – mówi Mike Feldman, president, Large Enterprise Operations, Xerox. Nasze rozwiązania łączą wirtualny i manualny świat druku tak, by przedsiębiorcy mogli zarządzać treścią i danymi w najbardziej produktywny sposób – dodaje.

Nowa odsłona Xerox Managed Print Services obejmuje trzy obszary: audyt i optymalizację, bezpieczeństwo i integrację oraz automatyzację i uproszczenie. Każdy z nich pomaga, zarówno dużym jak i małym przedsiębiorstwom, zarządzać danymi w sposób, który nie tylko pozwala funkcjonować bardziej produktywnie, ale przede wszystkim umożliwia osiągnięcie wyznaczonych celów biznesowych. Ponadto usługi zarządzania drukiem pozwalają efektywnie administrować cyklem dystrybucji dokumentów dbając jednocześnie o całą infrastrukturę druku, co pozwala przedsiębiorcom skupić się na głównej działalności firmy.

InfoTrends odnotował również, że ogłoszone niedawno partnerstwo strategiczne z firmami Hyland oraz Datawatch znacząco poszerzyło portfolio usług w zakresie obsługi urządzeń peryferyjnych. Ponadto instytut docenił rozwiązanie Xerox CompleteView – narzędzie oceny środowiska druku, które wspiera workflow oraz usługi analizy dokumentów.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *