Menu Zamknij

Toshiba zdobywcą prestiżowych wyróżnień Red Dot Award dla produktów Portégé Z20t i Chromebook 2

Toshiba Europe GmbH została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Red Dot Award 2015. Kapituła międzynarodowego konkursu doceniła design dwóch produktów Toshiba: modeli Chromebook 2 oraz Portégé Z20t.

Portege_Z20tFakt, że w tym roku 1994 podmiotów z 56 krajów zgłosiło 4928 innowacyjnych produktów sprawia, że Red Dot Award 2015 jest nie tylko największym i najbardziej rozpoznawalnym konkursem dedykowanym wzornictwu produktowemu, ale również rywalizacją, która ma zasięg globalny. Wyróżnienie, jakim jest tytuł “Red Dot”, jest uznawane na świecie za znak doskonałości w zakresie designu. Laureatów wybiera międzynarodowe jury, w skład którego wchodzą pochodzący z 25 krajów wybitni projektanci, utytułowani profesorowie zajmujący się designem oraz dziennikarze.

Toshiba Portégé Z20t

Model Portégé Z20t łączy w sobie niesamowitą wydajność, uzyskaną dzięki procesorowi Intel®Core™ M, z elastycznością i funkcjonalnością tabletu. Urządzenie to jest w dużej mierze skierowane do przedstawicieli biznesu. W pełni konwertowalny Portégé Z20t z wyświetlaczem Full HD o przekątnej 31,75 cm (12.5”) został zaprojektowany po to, aby pomóc użytkownikom z łatwością tworzyć i korzystać z multimediów. Niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z urządzenia podczas prezentacji, robi notatki podczas spotkania czy wykonuje codzienne zadania, może cieszyć się niesamowitą wydajnością i długim czasem pracy na baterii, która wystarcza na nawet 17[1] godzin intensywnej pracy. Oprócz tego, że model Portégé Z20t charakteryzuje się wyjątkowym designem, jest niesamowicie smukły i lekki, to również jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Wyposażony jest też w zintegrowaną platformę Trusted Platform Module (TPM), dzięki której dane przechowywane lokalnie pozostaną bezpieczne pozwalając użytkownikom skupić się po prostu na pracy.

Toshiba_Chromebook_2Toshiba Chromebook 2

Toshiba Chromebook 2 umożliwia użytkownikom przeniesienie się w świat niczym nieograniczonej rozrywki. Mogą oni oglądać najnowsze filmy i cieszyć się doskonałą jasnością obrazu dzięki wyświetlaczowi Full HD wykonanemu w technologii IPS lub rozkoszować się niezwykle wyrazistymi dźwiękami ulubionej muzyki dzięki zainstalowanym w urządzeniu głośnikom Skullcandy®. Z drugiej strony przedstawiciele biznesu mogą z łatwością pracować na nim w arkuszach kalkulacyjnych na ekranie o przekątnej 33,8 cm (13,3″) oraz swobodnie podróżować, ponieważ urządzenie waży zaledwie 1,35 kg. Dzięki długiemu czasowi pracy na baterii i wielu znanym aplikacjom, użytkownicy mogą pracować bardziej wydajne – niezależnie od tego, czy urządzenie służy im do nauki, prac biurowych czy do rozrywki.

Toshiba online

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.toshiba.pl.

[1] Na podstawie MobileMark 2012

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *