Menu Zamknij

Zestawy słuchawkowe Hoop by Coloud dla aktywnych oraz Comfort Headset dla osób ceniących wygodę

Spacerując, robiąc zakupy, w trakcie treningu, w drodze do pracy. Nasz coraz aktywniejszy tryb życia stawia przed twórcami technologii kolejne wyzwania. Microsoft wychodzi im naprzeciw. Do polskich sklepów trafiły właśnie dwa nowe zestawy słuchawkowe –  Hoop by Coloud (WH-610) oraz Comfort Headset (WH-308) które pozwalają cieszyć się każdą z tych chwil w rytmie ulubionej muzyki.

Hoop by Coloud_1Pierwszy z zestawów został stworzony we współpracy z kultową marką Coloud z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie możliwość nieskrepowanych ruchów. Zestaw słuchawkowy Comfort Headset został zaprojektowany tak, by z łatwością dostosowywać się do kształtu ucha, dzięki czemu gwarantuje użytkownikom wysoki poziom wygody w każdej sytuacji.

Konstrukcja słuchawek Hoop by Coloud rozwiązuje problem wypadania słuchawki z ucha dzięki konstrukcji „zmiennej pętelki” dobrze dopasowującej się do każdego ucha. Zamontowany przy kablu klips pozwala na przypięcie zestawu do ubrania. Sam kabel wyposażony jest w poręczne przyciski umożliwiające szybką regulację głośności, a jego płaski kształt pozwala uniknąć częstego problemu splątanego kabla. Model idealnie sprawdzi się podczas przygotowań do imprez biegowych, jazdy rowerem czy treningów fitness. Osoby uprawiające sporty plenerowe, docenią również wysoką odporność na kurz czy pot oraz odblaskową strukturę, która pomaga być widocznym podczas treningów.

Hoop by Coloud_2Słuchawki douszne Comfort Headset zaprojektowano w sposób, który odpowiada naturalnemu kształtowi ucha. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy lubią wygodne słuchawki nie blokujące ucha. Odpowiednia lokalizacja głośnika w słuchawkach sprawia, że dźwięk kierowany jest w głębszą część ucha. Design modelu Comfort Headset łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczne elementy nawiązujące do wzornictwa urządzeń z linii Lumia.

Zarówno zestaw Hoop by Coloud jak i zestaw Comfort Headset pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu. Rozmowy ułatwiają zastosowane w przewodach poręczne przyciski oraz wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy rozmawiać ze znajomymi podczas biegów czy spacerów bez użycia rąk. Jak podkreśla Piotr Piasecki z Microsoft Mobile Devices and Services – Zestawy Comfort Headset oraz Hoop by Coloud zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku, ale także zapewnieniu wysokiego komfortu ich użytkownikom, w zależności od ich indywidualnych potrzeb oraz trybu życia.

Dostępność i ceny

Oba urządzenia są dostępne w Polsce w cenie: zestaw Hoop by Coloud WH-610– 119 PLN w kolorze zielonym, pomarańczowym i czarnym, a zestaw Comfort Headset – 49 PLN w kolorach: czarnym, białym i pomarańczowym.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *