Menu Zamknij

iDream namawiał do zadbania o zdrowie i zmiany nawyków w akcji „Żyj zdrowo!”  

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, przeprowadziła w ubiegły weekend akcję „Żyj zdrowo!”, w której namawiała do zadbania o zdrowie na wiosnę. Eventy i konkursy odbyły się w galerach handlowych w 8 miastach w całej Polsce:  Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie i Toruniu.

IDREAM ZYJ ZDROWO 00001Akcja o charakterze eventowo-konkursowym przeprowadzona została w dniach 18-19 kwietnia, natomiast towarzyszące jej działania promocyjne potrwają jeszcze do końca bieżącego tygodnia. Eventy i konkursy odbyły się we wszystkich galeriach handlowych, w których działają salony iDream, łącznie jest to 8 punktów zlokalizowanych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie i Toruniu. Hasło przewodnie akcji brzmi: „Gotowy do akcji. Zadbaj o zdrowie i zmień swoje nawyki”.

Klienci, którzy w weekend odwiedzili galerie handlowe, w których działają salony iDream mogli nauczyć się jak kontrolować swoje zdrowie przy pomocy akcesoriów fitness współpracujących z iPhonem i iPadem oraz wziąć udział w konkursie.

Chcemy inspirować klientów do zmiany złych nawyków i szerzej – do prowadzenia zdrowego trybu życia z pomocą akcesoriów fitness i akcesoriów dedykowanych do uprawiania sportu oraz kontroli zdrowia. Eksperci iDream pomogą klientom dobrać akcesoria, dzięki którym będą mogli kontrolować swoje ciało, a zainstalowane na iPhonie lub iPadzie aplikacje precyzyjnie wskażą jak w prosty sposób można osiągnąć swoje cele – mówi Joanna Jaworska, manager marki iDream w Eurotel SA.

IDREAM ZYJ ZDROWO 00003Prezentacjom i konsultacjom towarzyszył konkurs, „Sprawdź swoje zdrowie”, w którym konsumenci mogli testować  i wygrywać Mio Fuse –  opaskę monitorującą aktywność fizyczną, jakość snu oraz kontrolującą pracę serca.

Zadaniem konkursowym było wykonanie w miejscu 20 przysiadów z monitorem aktywności Mio na nadgarstku. Wygrywała osoba, którą osiągnęła najmniejszy iloczyn wykonania próby (20 przysiadów * czas próby * puls widoczny na urządzeniu na koniec próby). W czasie akcji można było również testować m.in. słuchawki Beats, dedykowane do uprawiana sportu.

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, umiejscowionych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie  Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

IDREAM ZYJ ZDROWO 00004iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Więcej informacji: www.idream.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

1 Komentarz

  1. MobilnyZ

    Byłem, widziałem, niestety nie zwyciężyłem … No, ale było warto, parę fajnych aplikacji i gadżetów poznałem, chociaż nie wiem czy mi żona pozwoli nagle aż tak bardzo podbić budżet na sport 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *