Menu Zamknij

Samsung poszerza ofertę soundbarów

Do sprzedaży został właśnie wprowadzony najnowszy model soundbara firmy Samsung. HW-J7500, wraz z wcześniej zaprezentowanym HW-J8500, wchodzi w skład oferty urządzeń audio klasy premium przygotowanej przez producenta na 2015 rok. Dzięki zakrzywionej formie, dużej mocy i zastosowanym technologiom poprawy dźwięku, soundbar zagwarantuje doskonałe wrażenia.

hw_j7500_004_front_set_blackHW-J7500 to jeden z topowych produktów audio firmy Samsung. Soundbar o zakrzywionej formie skrywa w sobie system 8.1, który w połączeniu z bezprzewodowym aktywnym subwooferem z membraną o przekątnej 7-cali, stanowić będzie świetne uzupełnienie domowego systemu audio-video.

Soundbar HW-J7500 wygeneruje krystalicznie czysty dźwięk o łącznej mocy (RMS) 320 W, dzięki zastosowanej technologii Crystal Amplifier. Jej algorytm ma za zadanie dwukrotne filtrowanie źródła dźwięku, dzięki czemu oczyszcza materiał z jakichkolwiek cyfrowych zakłóceń. Każdy głośnik w kolumnie soundbara jest wyposażony w oddzielny wzmacniacz, ponadto, w soundbarze znalazła zastosowanie nowa technologia poprawy dźwięku – HFR (High Fidelity Restoration). W efekcie jej działania, przywrócona zostaje wierność reprodukcji źródła dźwięku, gwarantując jakość zbliżoną do ideału. Soundbar pozwoli także na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w doskonałej jakości. Urządzenie obsługuje autorski kodek audio firmy Samsung, Bluetooth HIFI Codec, dzięki czemu możemy bezprzewodowo odtwarzać muzykę z urządzeń mobilnych bez ponoszenia straty w jakości.

Z zastosowanych w soundbarze Samsung HW-J7500 rozwiązań, warto wspomnieć jeszcze o funkcji Surround Sound Expansion, zaprojektowanej z myślą o domowych seansach filmowych. Rozwiązanie to ma m. in. za zadanie podniesienie wydobywanego dźwięku do poziomu telewizora. Dzięki temu, w trakcie oglądania filmu nie mamy wrażenia, że ścieżka dźwiękowa dociera do nas z zewnętrznego urządzenia.

hw_j7500_008_set4_blackZakrzywiona forma soundbara to nie tylko lepsze wrażenia podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Jego design wpisuje się w stylistykę kultowych już zakrzywionych telewizorów Samsung, z którymi urządzenie audio stworzy spójny system – soundbar został wyposażony w specjalny uchwyt do montażu, przy użyciu którego urządzenie podwiesimy pod telewizorem na ścianie*. Z telewizorem soundbar połączymy całkowicie bezprzewodowo, wykorzystując funkcję TV SoundConnect oraz wbudowany w urządzenie moduł Bluetooth. HW-J7500 jest także w pełni kompatybilny z bezprzewodowym systemem audio Samsung Multiroom, dzięki temu soundbar włączymy w nasz domowy zestaw grający oraz uzyskamy na nim możliwość odtwarzania muzyki z wielu źródeł dzięki wygodnej i intuicyjnej aplikacji Samsung Multiroom 2.0.

Nowy soundbar HW-J7500 firmy Samsung dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej (HW-J7500)oraz srebrnej, oznaczonej symbolem HW-J7501.

*Lista kompatybilnych i rekomendowanych modeli telewizorów dostępna na stronie producenta.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *