Menu Zamknij

UPC Biznes inspiruje do działania z Think Big Academy

UPC Biznes – jeden z największych w Polsce dostawców usług cyfrowych dla firm – startuje z pilotażową odsłoną Think Big Academy – cyklem wykładów, adresowanych do przedsiębiorców, stawiających pierwsze kroki w świecie kreatywnego biznesu. Seria wideo-prelekcji jest rozwinięciem wątków podjętych we flagowym programie UPC dla małych przedsiębiorstw z ambicjami globalnej ekspansji – Think Big. Pierwszy film z serii ma premierę dziś na kanale Youtube oraz na Facebooku.

Think Big LOGO kolor i monochrom.inddCzasem pozornie zwykłe rzeczy mogą dać szansę na unikalne doświadczenie. Wystarczy umieć wykorzystać schemat, modyfikując go do swoich potrzeb. Nie chodzi w końcu o to co mamy, ale jak wykorzystujemy dane nam zasoby. – m.in. te słowa padły w trakcie finałowego wydarzenia programu z ust Dennisa Hodgesa, jednego z prelegentów finału Think Big 2015 i zarazem bohatera pierwszego filmu z cyklu Think Big Academy. Ten i każdy kolejny film z serii wpisuje się w ideę wspierania przedsiębiorczości przez UPC Biznes. Młodzi twórwcy kreatywnego biznesu znajdą za ich pośrednictwem odpowiedź na pytanie jak działać w biznesie, inspirując się najbliższym otoczeniem, w czym tkwi tajemnica sukcesu współczesnych firm oraz jakie są światowe trendy w tym zakresie.

Autorzy pozostałych wystąpień, zarejestrowanych podczas tegorocznej Think Big Final & Inspiration Day by UPC Biznes – wielkiego finału konkursu to m.in.. Krystian Cieślak – Chief Marketing Officer Ifinity – polskiego producenta beaconów oraz Janusz Kaniewski –  jeden z najwyżej notowanych projektantów w polskim biznesie, wieloletni projektant jednej z najbardziej rozpoznawalnych pracowni projektowych na świecie – Pininfarina.

Do Think Big, UPC Biznes (jesienią tego roku będziemy mieli okazję śledzić już 3. edycję konkursu) zapraszało dotychczas firmy, które już aktywnie działają na rynku, dając tym samym szansę podmiotom spoza kategorii tzw. projektów startupowych. Zwycięzcą pierwszej edycji Think Big został IzzyBike – projekt komercjalizacji roweru bez łańcucha. O główną nagrodę drugiej edycji Think Big ubiegały się firmy z branż e-commerce, robotyki, healthcare,  IT oraz biotechnologicznej. Laureatem drugiej odsłony konkursu, została firma Egzotech z Gliwic –  producent robota rehabilitacyjnego Luna EMG. Drugie miejsce zajęli Leia Display System – twórcy ekranu umożliwiającego wyświetlanie obrazu w powietrzu oraz Lo Fi Robot – autorzy systemu do konstruowania robotów i nauki robotyki. Ostatnią edycję konkursu jej autorzy kierowali szczególnie do twórców inicjatyw biznesowych, wpisujących się w ideę balansu między pracą i życiem prywatnym – stąd hasło tegorocznej odsłony Think Big – „We share your passion for business”.

Pierwsze wideo Think Big Academy udostępnione zostało pod adresem: https://youtu.be/hOBiUL9rAPs

Kontynuacją programu będą sesje mentorskie ekspertów UPC Biznes i praktyków biznesu, adresowane do tegorocznych laureatów Think Big oraz przedsiębiorców.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *