Menu Zamknij

Nowoczesna technologia najlepszą przyjaciółką przyszłych panien młodych  

Ślub to wyjątkowy moment, jeden z najwspanialszych w życiu. Ale to emocjonujące wydarzenie wiąże się również ze stresem. Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów podczas ślubnych przygotowań, warto ułatwić sobie planowanie i skorzystać z jednej z przydatnych aplikacji. Na blogu Pięknie Proste, opowiada o nich Roxy, pierwsza trenerka technologiczna w Polsce!

Roxy i aplikacje ślubne_Pięknie Proste1Każda z przyszłych panien młodych ma swoje wyobrażenie o tym, jak powinien wyglądać ten Wielki Dzień. Dla większości przygotowania do ślubu i wesela są bardzo zajmujące. Dobrze, jeśli możemy liczyć na nieocenione wsparcie bliskich, znajomych i przyjaciół, ale oni nie załatwią wszystkiego. Przydatna z pewnością okaże się technologia. Z pomocą w organizacji przyjęcia przychodzi szereg aplikacji, dzięki którym na pewno poradzimy sobie ze skromnym przyjęciem, jak i wystawnym balem.

Planowanie ślubu i wesela dobrze byłoby zacząć od wyboru partnera na tę okazję… i jest to właściwie jedyna kwestia, której nie jest w stanie zrobić za nas nowoczesna technologia! Chociaż, w epoce wszechobecnych portali randkowych i np. Tindera, lepiej być ostrożnym z tego typu stwierdzeniami. Kiedy mamy już na oku właściwego mężczyznę – możemy zaczynać przygotowania!” – powiedziała Roxy, pierwsza trenerka technologiczna, która specjalnie dla czytelniczek Pięknie Proste zgłębiła temat ślubnych aplikacji.

Na początek, najlepiej wybrać aplikację, która kompleksowo zajmie się wszelkimi aspektami związanymi ze ślubem i weselem. Jest nią Wedding Spot, dzięki której zaplanujemy wszystko od samego początku do wyczekiwanego finału. Przygodę z tym narzędziem zaczynamy od wpisania planowanej daty ślubu, tworząc widget, który możemy dostosować według własnych upodobań.

Wedding Spot oferuje możliwość tworzenia list zadań do wykonania oraz ich odznaczania, gdy tylko uda nam się je zrealizować. W każdej chwili mamy dostęp do podglądu całego procesu przygotowań, dzięki czemu możemy łatwo zorientować się, na jakim etapie się znajdujemy. Aplikacja jest również doskonałym narzędziem do zarządzania listą gości, których możemy podzielić na grupy zgodnie z naszymi potrzebami – np. rodzina, znajomi, dzieci. Po takim uszeregowaniu uzyskamy możliwość podglądania na wykresie danych pozwalających na poradzenie sobie z jednym z trudniejszych zadań podczas organizacji wesela, czyli z usadzeniem naszych gości przy stole w najlepszych konfiguracjach.

Roxy i aplikacje ślubne_Pięknie Proste4Aplikację wyposażono też w zakładkę dotyczącą budżetu, gdzie możemy na bieżąco dodawać kolejne wydatki, dzięki czemu będziemy w stanie kontrolować bieżący stan konta i zarządzać swoimi dalszymi decyzjami w oparciu o dostępny limit środków. Dodatkowo, aplikacja daje dostęp do licznych galerii, pełnych pomysłów i inspiracji, z których na pewno skorzystasz!

Przed wycieczką po salonach sukien ślubnych, warto skorzystać z Wedding Dress. Dzięki temu uzyskamy dostęp do bardzo dużej kolekcji zdjęć sukien w różnych stylach i fasonach, co pomoże się zorientować, jak powinna wyglądać wymarzona sukienka.

A jeśli już przyszła panna młoda zdecyduje się na wizytę w sklepie, a nie mógł jej towarzyszyć nikt bliski, kto mógłby doradzić w kwestii wyboru, może skorzystać z aplikacji Snapchat. Bez skrępowania można przymierzać suknie, robić zdjęcia i wysyłać je do swoich znajomych. Dzięki Snapchatowi, można czuć się komfortowo, wiedząc, że zdjęcie szybko „zniknie” i nie zobaczy go Pan Młody!

Wysyłając zaproszenia, warto zachęcić gości do pobrania przed uroczystością ślubną aplikacji Wedpics. Dzięki niej wszyscy podczas wesela będą mieć dużo zabawy, a państwo młodzi otrzymają niepowtarzalną galerię zdjęć, przedstawiającą uroczystość oczami gości!

Jeśli planujesz ślub, to pamiętaj, że na przygotowania, nigdy nie jest za wcześnie. Dzięki nowoczesnej technologii zaoszczędzisz wiele czasu, stresów i będziesz mieć wszystko pod kontrolą. A pięknie proste aplikacje pozwolą uczynić ten wyjątkowy dzień najpiękniejszym dniem w życiu. Już dzisiaj zapraszam na blog Pięknie Proste, gdzie swoją premierę ma najnowszy filmik mojego autorstwa, poświęcony aplikacjom ślubnym” – dodaje na koniec Roxy.

Oglądnij filmik poradniczy Roxy i poznaj najlepsze aplikacje ślubne!

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *