Menu Zamknij

Multimedialne widowisko na ulicach Gdańska już w ten weekend

W trakcie nadchodzącej majówki mieszkańcy Trójmiasta będą mogli podziwiać niesamowite widowisko wizualne – mapping 3D. Na zabytkowych fasadach kamienicy w centrum Gdańska będą wyświetlane animacje dające zachwycający efekt iluzji. Pokaz jest częścią kampanii promującej najnowszy smartfon Samsung Galaxy S6, łączący w sobie innowacyjną technologię i wyjątkowy design.

sm_g920f_001_front_gold_platinum_s (3)Już od najbliższego piątku, od godziny 21.00 na elewacji gdańskiej kamienicy przy ulicy Długiej 37/38 wyświetlane będzie multimedialne widowisko. Dzięki technologii cyfrowej projekcji, na froncie budynku pojawiać się będą efekty specjalne, m. in. zmieniające się cienie, poruszające się elementy architektury czy zmiany kolorów. Wszystko to stworzy wśród widzów podziwiających pokaz odczucie zachwycającej iluzji.

Rozpoczęcie pokazu nastąpi w piątek 1 maja o godzinie 21:00 i będzie trwać pięć minut. Kolejny pokaz nastąpi po piętnastu minutowej przerwie, a ostatni w tym dniu o godzinie 21:40. W sobotę i niedzielę pokazy multimedialne zostaną powtórzone w tych samych godzinach.

Pokazy multimedialne są elementem kampanii promującej najnowszy smartfon marki Samsung – Galaxy S6, charakteryzujący się wyjątkowym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania i parametrami technicznymi, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów urządzeń mobilnych.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna z pokazu multimedialnego: https://www.youtube.com/watch?v=kuRCkuj8Tak.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *