Menu Zamknij

Konkurs Pięknie Proste – świetne nagrody

Uwaga, mamy dla Was kolejny superkonkurs! Tym razem do wygrania zjawiskowy smartfon Samsung Galaxy A5. Oprócz tego czeka na Was miejsce w Dziewczyńskich Porankach Deluxe oraz limitowane, dziewczyńskie bluzy od Wolska Trenuje. Who’s in? 

7Aby wziąć udział w naszym konkursie wyślij na maila pieknieproste@samsung.pl odpowiedź (maksymalnie 500 znaków) na pytanie „Z  jaką aplikacją trenujesz najchętniej i dlaczego?”

Aby Twoje zgłoszenie zostało przyjęte, nie zapomnij wkleić do maila poniższych klauzuli:

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konkursu.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółkę Samsung Polska Sp. z o.o. ul. Marynarska 15, Warszawa __-___, będącą administratorem tych danych osobowych, w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez Samsung Polska Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a także że podanie danych ma charakter dobrowolny.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe przesłane wraz z klauzulami zostaną ocenione przez Kasię Wolską oraz nasze Jury. Przyznamy jedną nagrodę główną – Samsung Galaxy A5, jedną nagrodę specjalną – udział dla laureatki i Jej mamy w Dziewczyńskich Porankach Deluxe „Zabierz Mamę na Śniadanie” w Warszawie wraz z zakwaterowaniem i zwrotem kosztów za przejazd dla dwóch osób oraz dziewięć wyróżnień, do których powędrują superdziewczyńskie bluzy stworzone w kooperacji Kasi Wolskiej z Pięknie Proste.

Dodatkowo po rozstrzygnięciu konkursu opublikujemy post, w którym przybliżymy Wam zwycięskie aplikacje, a Roxy przetestuje dla Was tę, która najczęściej pojawiała się w Waszych odpowiedziach.

Przekonaliśmy Was? No to czekamy na maile!

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *