Menu Zamknij

Camspot 4.1 – nowa kamera IP do monitoringu zewnętrznego marki Overmax  

Camspot 4.1 jest nowym rejestratorem IP marki Overmax, który pozwoli zamienić smartfon czy tablet w rozbudowane centrum monitoringu. Zewnętrzna, wodoodporna kamera – Camspot 4.1 została stworzona do stałego monitorowania obszaru wokół domu, biura czy innego budynku. Dzięki rozdzielczości nagrywania HD (720p) zagwarantuje znakomitą jakość obrazu i możliwość rejestracji wszystkich szczegółów, a wbudowany czujnik ruchu spowoduje automatyczne włączenie kamery, gdy ta wykryje zbliżający się obiekt oraz możliwość przesłania stopklatki na wskazany w ustawieniach adres e-mail.

camspot41PL_post_overmaxUWAŻNY OBSERWATOR

Camspot 4.1 wyposażona została w wiele funkcji zapewniających jej prawidłowe działanie i zapis video w najlepszej jakości. Dzięki funkcji trybu nocnego, Dual IR Cut oraz zainstalowaniu 30 diod IR, rejestrowany obraz będzie czysty i ostry niezależnie od pory dnia czy nocy. Ze względu na wodoodporność na poziomie IP 66 oraz szeroki zakres temperatur: od -20 do 50°C urządzenie może być wykorzystywane w niemal każdych warunkach.

Specjalny filtr Dual IR Cut pozwala na otrzymywanie czystego i ostrego obrazu z idealnym odwzorowaniem kolorów, bez odbić powstających w wyniku promieniowania IR. Kamera została dodatkowo wyposażona w tryb nagrywania nocą. Gwarantuje on doskonale wyraźny i czytelny obraz nawet w całkowitej ciemności. Teraz niezależnie od warunków panujących na zewnątrz można zapewnić rodzinie czy pracownikom należyte bezpieczeństwo. Camspot 4.1 została dodatkowo wzbogacona o detektor ruchu, który pozwala na wykrycie wszelkich poruszających się obiektów, sfotografowanie ich oraz przesłanie zdjęcia na adres e-mail lub dowolny serwer FTP. Taki tryb działania kamery znacząco wpływa na energooszczędność urządzenia oraz brak konieczności przeglądania wielu godzin nagranych materiałów – kamera włączy się dopiero w monecie, gdy wykryje ruch.

Kamera posiada wbudowany moduł Wi-Fi, który za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, pozwoli  obserwować obraz z kamery na żywo bezpośrednio na ekranie komputera, tabletu czy smartfona. Wystarczy pobrać aplikację Camspot dostępną w sklepie Google Play lub na stronie producenta, aby w pełni cieszyć się możliwościami kamery. Producent zapewnia również, że Camspot 4.1 jest rozszerzeniem oferty kamer IP i wspólnie z Camspot 3.1 pracuje pod kontrolą jednej aplikacji. Użytkownicy mają więc z poziomu jednej aplikacji dostęp do monitoringu zarówno w środku budynku, jak i na zewnątrz.

Nowa kamera do monitoringu zewnętrznego – Camspot 4.1 będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w maju br. w cenie detalicznej ok. 249 zł.

DANE TECHNICZNE

Chipset: Hi3518C

Video: H264

Kąt widzenia: 3.6mm@F1.2/60°

Rozdzielczość: HD 720p (1280×720 @ 25 fps)

Szybkość klatek: 25 fps

Sieci: P2P, Wi-Fi, LAN

Wspierane systemy: iOS (5.0 lub nowszy), Android (2.3 lub nowszy), IE

Inne: IP 66, 30 diod IR, funkcja Dual IR Cut,

funkcja wykrywania ruchu, tryb nocny

Zakres temperatury pracy: -20° – 50°C

Kolor: biały

Zestaw i akcesoria: Zasilacz, Antena, Uchwyt, 3 śruby z plastikowymi kołkami

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

2 Komentarze

 1. Troppek

  Super w końcu znalzłem coś na co mnie stać i co pozwoli mi kontrolwać co dzieje się w okolicy mojego podwórka!

 2. Baśka

  Ślicznie to wygląda, szukam wlłąsnie takiej kamerki, mam nadzieję że bedzie nieduża żeby nie rzucała się za bardzo w oczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *