Menu Zamknij

Spoty Samsung Galaxy A na NAB Show w Las Vegas

Kampania Moc piękna. Piękna moc, wprowadzająca na rynek smartfony Samsung GALAXY A, została wyróżniona przez firmę Arri – największego producenta sprzętu filmowego na świecie. Polska produkcja została zaprezentowana przez firmę na targach NAB Show w Las Vegas.

spotgalaxya_1Arri to firma z prawie 100-letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości sprzętu filmowego. Jej przedstawiciele docenili prawdziwą moc i piękno spotu zrealizowanego przez Samsung Polska do kampanii smartfonów Samsung Galaxy A.

Reklama została doceniona przez niemiecki koncern i znalazła się w showreelu firmy, wśród najgłośniejszych produkcji 2015 roku. Spoty promocyjne filmów Kingsman, The Avengers, Szybscy i Wściekli 7 czy reklamy Yves Saint Laurent to naprawdę doborowe towarzystwo, w którym znalazła się polska produkcja.

Warto podkreślić fakt, że nowy showreel firmy Arri miał swoją oficjalną premierę podczas tegorocznej edycji NAB Show, czyli największych na świecie targów poświęconych produkcji i emisji treści video. Targi NAB Show odbywają się co roku w Las Vegas i przyciągają najważniejszych przedstawicieli branży filmowej i telewizyjnej.

spotgalaxya_4Spot firmy Samsung wyreżyserował Francuz, Camille’a Marrotte. Został nakręcony kamerą Alexa z obiektywami Hawk V-lite Anamorphics. Zdjęcia realizował Jane-Marie Delorme. Za koncept kreatywny i realizację odpowiadała agencja Leo Burnett Warszawa. Produkcją zajmował się dom produkcyjny CutCut.

Showreel: https://vimeo.com/125455674

Reklamy Samsung Galaxy A:

https://www.youtube.com/watch?v=XO81a5x5yOY

https://www.youtube.com/watch?v=Wh7bVHqbBaQ

Samsung Galaxy A – making of: https://www.youtube.com/watch?v=CPzlkdEFLAw

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *