Menu Zamknij

AutoMapa uruchamia nową, przyjazną dla urządzeń mobilnych, stronę WWW!

AutoMapa uruchomiła nowy serwis WWW opracowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Nowa strona wykonana jest w całości w HTML5, dzięki czemu działa niezwykle szybko i płynnie. Została także pozbawiona rozwiązań typu flash, które są szczególnie nieprzyjazne dla urządzeń mobilnych.

automapaNowa konstrukcja strony zapewnia wygodny dostęp do wszystkich elementów serwisu, w tym bardzo rozbudowanej bazy wiedzy o AutoMapie, dostępu do wersji Beta oraz możliwości zgłaszania uwag do map. Zarówno z komputera jak i tabletu czy smartfona. – „Nowa strona AutoMapy odzwierciedla filozofię, która przyświeca twórcom produktu. Bogactwo danych podane w czytelnej i przyjaznej dla użytkownika formie. Jest również odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy znacznie częściej przeglądają strony z urządzeń mobilnych, niż komputerów.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Nowa strona AutoMapy została w całości przeniesiona w chmurę, dzięki czemu jest ona w stanie dynamicznie reagować na zwiększone zainteresowanie użytkowników. Będzie to odczuwalne zwłaszcza przy publikacji kolejnych wersji programu oraz udostępniania użytkownikom nowych map. Miłym dodatkiem jest fakt, że odwiedzając www.AutoMapa.pl z urządzenia mobilnego system automatycznie rozpozna, z jakiej platformy korzysta użytkownik i zaproponuje pobranie programu z App Store bądź Google Play, lub uruchomienie aplikacji.

www.AutoMapa.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *