Menu Zamknij

Honor wprowadza na Polski rynek nowy model – najlepsze osiągnięcia Honor 6+ z trzema 8 megapikselowymi kamerami  

Marka telefonów i akcesoriów komórkowych Honor wprowadza nowe urządzenie w Polsce – wyposażony w 5,5-calowy ekran smartfon Honor 6+, który w tym tygodniu pojawi się na naszym rynku.  Jego najważniejsze atuty to szybki 8+1 rdzeniowy procesor Kirin925 z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci ROM oraz pojemna bateria wytrzymująca aż do 2 dni. Smartfon posiada unikalny aparat główny (zapewniający rozdzielczość obrazów do 13MPx), składający się z dwóch równoległych soczewek, każda z nich o rozdzielczości 8MPx. Honor 6+ docenią klienci, którzy potrzebują stałego połączenia z internetem, wsparcia Dual-SIM, ekranu Full HD LCD i  wysokiej klasy aparatu fotograficznego.

Honor6plus_1Główne zalety Honor 6+:

 • Aparat zbudowany z dwóch równoległych soczewek o rozdzielczości 8MPx, z zastosowaniem technologii Eagle Eye zapewniający maksymalną rozdzielczość 13 MPx i przedni aparat o rozdzielczości 8MPx.
 • Procesor 8+1 rdzeniowy Kirin925, 3GB pamięci RAM i 32 GB pamięci ROM.
 • Bateria o pojemności 3600 mAh z technologią Smart Power 2.5, która pozwala na dwa dni standardowego użytkowania.
 • Wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD oferujący wysoki kontrast 1500:1 i 85% nasycenia kolorów.
 • Dual-SIM na dwie niezależne karty SIM.
 • Ekran stanowiący 78,2% przedniej powierzchni telefonu.

Aparat z podwójnym obiektywem

Honor 6+ to pierwszy smartfon z serii Honor oferujący równoległy podwójny obiektyw aparatu (Eagle Eye), każdy z obiektywów o rozdzielczość 8MPx, które są w stanie skomponować obraz o rozdzielczości 13MPx. Specjalnie zastosowana technika „Zasady Trójkąta” umożliwia zmniejszenie czasu regulacji ostrości do 0,1 s. Większej jakości i bardziej szczegółowe obrazy są możliwe dzięki podwójnej soczewce aparatu i opatentowanemu silnikowi algorytmicznemu 3IE. Użytkownicy mogą twórczo korzystać z różnych głębi ostrości (skupiając się na jednym obiekcie z nieostrym tłem). Istnieje też funkcja ponownego ustawienia ostrości zdjęcia, które zostało wykonane wcześniej, poprzez przeniesienie ostrości z pierwszego planu na tło zdjęcia i odwrotnie (użytkownik może z jednego oryginalnego zdjęcia stworzyć dwa obrazy o różnych kompozycjach).

Honor6plus_2Niezwykle szybki procesor z  8+1 rdzeni

Honor 6+ dysponuje procesorem Kirin925, wyposażonym w  8+1 rdzeni. Ze względu na oszczędność energii, dodatkowy rdzeń jest wykorzystywany podczas niskiej wydajności energetycznej (np. w przypadku aplikacji działających w tle, gdy użytkownik faktycznie nie pracuje na urządzeniu). Jest to możliwe dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania konsumpcji. Duża szybkość urządzenia jest możliwa dzięki 3 GB pamięci operacyjnej. 32 GB pamięci ROM może być zwiększone przez slot MicroSD.

2-dniowa żywotność baterii, wsparcie Dual-SIM i ładowanie innych urządzeń

Wydajna bateria o pojemności 3600mAh zawiera 595wh/L wysokiej gęstości energii, telefon wyposażony w technologię Smart Power 2.5, pozwala na oszczędzenie 30% energii umożliwiając standardowe użytkowanie przez dwa dni bez ładowania. Dual-SIM i Dual-Standby jest idealnym rozwiązaniem do celów prywatnych i służbowych. Ponadto Honor 6+ jest w stanie ładować inne urządzenia dzięki opcji reverse charging, pełniąc tym samym funkcję awaryjnego Power banku.

Dostępność i cena

Dla Polskich klientów Honor 6+ będzie dostępny w punktach  RTV Euro AGD, Redcoon, Media Expert, Vobis, X com, Neonet. W wybranych sklepach będzie można go kupić już od 14 maja 2015 r.  Jego cena to 1779 zł.

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *