Menu Zamknij

Smartfony LG ze złotą płytą Patryka Kumóra „2/2” tylko w Media Markt i Saturn!  

Sieci Media Markt i Saturn wyznaczają nowe standardy w promowaniu twórczości polskich artystów. Dzięki współpracy z firmą LG od 14 maja br. w sprzedaży pojawiło się pięć modeli smartfonów – LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon, LG Leon 4G LTE i LG Magna, wyposażonych w kartę micro SD z najnowszą płytą Patryka Kumóra – „2/2”. Jest to pierwszy w Polsce i czwarty na świecie projekt oparty na bezpłatnym udostępnieniu muzyki artysty na smartfonie.

CD_coverSklepy Media Markt i Saturn to wyjątkowe miejsca dla wielbicieli muzyki, w których można nie tylko kupić najnowsze płyty, ale także osobiście poznać swoich idoli. Aktualnie, w ramach promocji najnowszej płyty Patryka Kumóra „2/2”, fani mają szansę na spotkanie z artystą w sklepach Media Media w Bydgoszczy (16 maja), Białymstoku (17 maja) i Poznaniu (23 maja w King Cross Marcelin).

Przy okazji promocji płyty „2/2”, sieci Media Markt i Saturn we współpracy z firmą LG przygotowały wyjątkową ofertę dla fanów muzyki. Już od 14 maja najnowsza płyta Patryka Kumóra dostępna jest nieodpłatnie dla wszystkich, którzy kupią jeden z pięciu modeli telefonów LG – LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon, LG Leon 4G LTE i LG Magna w sklepach sieci. Tym samym młody twórca stał się pierwszym artystą w Polsce i czwartym na świecie, po takich gwiazdach jak Michael Jackson czy U2, którego muzyka znalazła się na smartfonach.

Wybrane modele telefonów wraz z dołączoną kartą micro SD zawierającą muzykę  artysty z krążka „2/2” dostępne są jedynie w sklepach stacjonarnych i internetowych Media Markt i Saturn aż do wyczerpania zapasów.

Młody twórca prawdziwą sławę zdobył w 2013 roku po występie w programie „Must be The Music”, w którym dostał się do półfinału. Jego debiutancki album „13“ stał się bestsellerem jeszcze przed premierą, a Patryk został nominowany do nagrody Eska Music Awards.
Po pracowitym roku wypełnionym koncertami młody wokalista wszedł do studia, aby nagrać drugą płytę p.t. „2/2”. Materiał powstał w Londynie przy współpracy ze znanymi producentami ze Szwecji, Australii i Wielkiej Brytanii. Patryk Kumór jest współautorem wszystkich kompozycji na krążku, wyprodukowanym przy wsparciu sieci Media Markt i Saturn oraz firmy LG. Piosenka ”Chyba się znamy”, promująca album „2/2”, znajduje się aktualnie na najwyższych miejscach radiowych list przebojów.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *