Menu Zamknij

Rusza niezwykła akcja podziękowań za pomoc z przeszłości  

Internauci w Polsce mają szansę wziąć udział w niezwykłej akcji. Z inicjatywy marki Prima, w ramach kampanii „Paczki Wdzięczności” uruchomiono innowacyjną aplikację, która pozwala polskim internautom dołączyć do zbiorowych podziękowań za pomoc otrzymaną w latach 80-tych.

Paczki Wdzięczności - grafika4 czerwca, o tej samej godzinie, na profilach Facebookowych wszystkich osób, które dołączyły do aplikacji zostanie opublikowany specjalny komunikat z podziękowaniem za wsparcie Polaków w latach 80.

W latach 80-tych, do Polski zostało wysłanych ponad 30 milionów paczek pomocowych. Pomagali nam Niemcy, Szwedzi, Francuzi, Norwegowie, Anglicy i mieszkańcy wielu innych krajów. Chcemy powiedzieć „dziękuję”. A w dzisiejszych czasach to właśnie media społecznościowe są siłą i dają możliwość dotarcia do setek tysięcy osób. Mamy nadzieję, że nasze podziękowania zobaczą osoby zaangażowane w działania pomocowe przed laty. – mówi Marek Ryfka, Dyrektor Marketingu, Prima Poland Sp. Z o.o.

Aby dołączyć i wyrazić swoje podziękowania razem z innymi uczestnikami należy wejść na stronę www.paczkiwdziecznosci.pl i zalogować się do aplikacji. Po dołączeniu, 4 czerwca na facebook’owych wallach wszystkich uczestników aplikacja opublikuje wpis, który zobaczą ich znajomi. – Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do naszych podziękowań. Zależy nam na tym, aby podziękowanie trafiło do jak największej liczby osób. Chcemy pokazać, że pamiętamy kiedyś otrzymaną pomoc i że bardzo doceniamy okazane nam wtedy wsparcie.  – dodaje Marek Ryfka, Dyrektor Marketingu, Prima Poland Sp. Z o.o.

Innowacyjna aplikacja pozwala dotrzeć z określonym przekazem do ogromnej społeczności. Użytkownik daje w ten sposób wyraz swojego poparcia dla idei lub kampanii poprzez jedno kliknięcie. Aplikacja porównywana jest do internetowego flash moba z uwagi na formę wyrazu.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *