Menu Zamknij

Walka Mariusza Pudziankowskiego z Rollesem Gracie na żywo w Vectrze w systemie pay-per-view  

Gala KSW 31, w której Mariusz „Pudzian” Pudzianowski zmierzy się z Rollesem Gracią oceniana jest jako jedna z najlepszych. To wielkie sportowe wydarzenia dostępne będzie dla abonentów telewizji cyfrowej Vectry w systemie pay-per-view. Impreza z udziałem gwiazd boksu rozpocznie się 23 maja w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie o godz. 19:00. Sprzedaż dostępu do gali Vectra uruchamia od dzisiaj za 39,90 zł.

8Sportowe wrażenia w dniu 23 maja mogą zapewnić sobie wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Vectry, zamawiając usługę pay-per-view w atrakcyjnych cenach:

  • przedsprzedaż, która będzie trwać od dzisiaj do piątku 22 maja – 39,90 zł
  • sprzedaż w dniu gali, sobota 23 maja – 49,90 zł

Dodatkowo Vectra umożliwia uzyskanie dostępu do walki w super atrakcyjnej cenie za 1 złotych dla tych, którzy zdecydują się zakupić pakiet Platynowy lub pakiet Super HD albo dokupią usługę internetową o prędkości od 100 Mb/s do posiadanego już pakietu telewizyjnego.

Zakupów będzie można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta oraz poprzez stronę www Vectry.

Całość gali z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni zarówno w jakości HD (na kanale 258), jak również SD (na kanale 255).

W głównych walkach KSW31 wystąpią największe gwiazdy Federacji: Mariusz „Pudzian” Pudzianowski – najsilniejszy zawodnik MMA na świecie, Michał „Cipao” Materla – Mistrz KSW w wadze średniej, Karol „Coco” Bedorf – mistrz KSW w wadze ciężkiej, Tomasz „Gorilla” Drwal – legenda polskiego MMA oraz Maciej „Irokez” Jewtuszko – mistrz KSW w wadze lekkiej.

Po raz kolejny Vectra umożliwia swoim abonentom obejrzenie na żywo emocjonujących wydarzeń sportowych poprzez opcję pay-per-view. Była jednym z pierwszych operatorów kablowych, którzy zaoferowali tę usługę w Polsce – odbyło się to w 2011 roku w relacji meczu bokserskiego Adamek – Kliczko. Kolejne udostępnienia usługi to m.in. mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z drużyną Czarnogóry, Gala KSW27, prezentująca walki największych wojowników MMA, Adamek – Kliczko.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *