Menu Zamknij

Cyfrowe „Wysokie Obcasy” i „Wysokie Obcasy Extra” bezpłatnie do pobrania w Dniu Matki

Specjalnie z okazji Dnia Matki, który przypada we wtorek, 26 maja br., zespół „Gazety Wyborczej” przygotował niespodziankę dla swoich czytelników – tego dnia mogą oni bezpłatnie pobrać najnowsze cyfrowe wydania tygodnika „Wysokie Obcasy” i miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”. Oba magazyny są dostępne w aplikacjach na tablety i smartfony z systemami iOS i Android.

Dzień Matki 2015 GW_2Obie aplikacje można pobrać w sklepach AppStore i Google Play.
Więcej informacji o aplikacji:
– „Wysokich Obcasów” – http://aplikacje.wyborcza.pl/wo
– „Wysokich Obcasów Extra” – http://aplikacje.wyborcza.pl/woe

W wydaniach dostępnych bezpłatnie w Dniu Matki można przeczytać o macierzyństwie i matkach, choć nie tylko. Sobotnie „Wysokie Obcasy” (wydanie z 23 maja br.) zaprezentowały wyjątkowe listy dorosłych córek do swoich matek, wywiad z Agnieszką Szpilą, autorką książki „Łebki od Szpilki”, a także historię Stefanii Wilczyńskiej, wychowawczyni i pedagoga, bliskiej współpracownicy Janusza Korczaka. W numerze także: rozmowa z fotografem Patrickiem Willokiem, rozmowa z ekspertkami z Instytutu Spraw Publicznych o przemocy ekonomicznej w związku oraz artykuł o szwajcarskich szkołach.
Natomiast w najnowszym, czerwcowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra”, który ukazał się w czwartek, 21 maja br., można przeczytać m.in. „Ile jesteś gotowa zapłacić za tron?” – o kobietach władzy w świecie fikcji i w rzeczywistości, o tym, kim są dziewczyny z Greenpeace’u oraz czy jeszcze warto podróżować. Magazyn przedstawia też rozmowę Krystyny Romanowskiej z psychologiem i psychoterapeutą Pawłem Droździakiem o przyzwoitym zachowaniu, wspomnienia Janiny Ochojskiej z dzieciństwa, artykuł o kłamstwach w statystykach oraz potędze śmiechu.
Więcej informacji o wydaniach – na http://www.wysokieobcasy.pl i http://extra.wysokieobcasy.pl.

Aplikacje mobilne „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra” są najpopularniejszymi aplikacjami magazynów „Gazety Wyborczej”. W ciągu ostatniego roku liczba pobrań wydań cyfrowych obu tytułów zwiększyła się o ponad 60%. Zespół „Gazety Wyborczej” nieustannie rozwija i udoskonala aplikacje – w ostatnich tygodniach obie ukazały się w nowych wersjach na urządzenia z systemami iOS i Android.
Aplikacja „Wysokich Obcasów Extra” ma atrakcyjny layout odświeżony zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu aplikacji mobilnych. Jest bardziej przejrzysta, a teksty czyta się w niej teraz jeszcze wygodniej. Kierując się opiniami użytkowników, zespół „Gazety Wyborczej” zdecydował się też zmienić układ tekstów z poziomego na pionowy, a także wprowadzić instrukcję obsługi aplikacji.
Podobne zmiany nastąpiły w aplikacji tygodnika „Wysokie Obcasy” na tablety – treści ukazują się w orientacji pionowej i w nowej szacie graficznej.
Za przygotowanie nowego wyglądu magazynów w wersji cyfrowej odpowiedzialne były zespoły: graficzny i rozwoju cyfrowego „Gazety Wyborczej”.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *