Menu Zamknij

Budżetowy projektor krótkoogniskowy o jasności 3200 ANSI lumenów

BenQ zapowiada wprowadzenie na polski rynek w czerwcu br, uniwersalnego projektora krótkoogniskowego MS630ST z lampą o żywotności do 10 tys. godzin pracy w trybie eco. Rozdzielczość SVGA (800×600), jasność 3200 ANSI lumenów, kontrast 13000:1.

BenQ_MS630ST_3Krótka ogniskowa – komfort pracy. Krótkoogniskowy (szerokokątny) obiektyw pozwala na uzyskanie dużego obrazy z niewielkiej odległości projektora od ekrany – przekątna 55 cali (139 cm) z odległości zaledwie 1 metra. Oznacza to, że prelegent prowadzący prezentację nie jest oślepiany przez światło projektora oraz nie zasłania obrazu swoim cieniem rzucanym na ekran.

Ekologia czyli przyjazność środowisku. Zużycie energii zmniejszają takie funkcje jak Eco Blank (szybkie wyłączanie obrazu gdy nie jest potrzebny), No Source Detected (automatyczne wygaszenie lampy jeśli przez 3 min brak sygnału wizyjnego), 0,5W Standby (minimalny pobór prądu w trybie czuwania) i Auto Power Off (automatyczne wyłączenie projektora po 30 min. braku sygnału wizyjnego).

HDMI i MHL. MS630ST ma wiele sygnałowych gniazd wejściowych (D-sub, RCA, S-Video) oraz dwa gniazda HDMI 1,4 w tym jedno w standardzie MHL 2,0 umożliwiającym wyświetlanie bezpośrednio z tabletów i smartfonów.

Full HD 3D przez złacze HDMI. Projektor umożliwia odtwarzanie obrazów 3D bezpośrednio z urządzeń odtwarzających – np. Blu-ray 3D – podłączonych kablem HDMI. Do oglądania efektu 3D należy dokupić tzw. aktywne okulary 3D http://www.benq.pl/product/projector/3dglasses-d4/

Parametry BenQ MS630ST
Tabela parametrów technicznych.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *