Menu Zamknij

Dodatkowy ekran na wyciągnięcie ręki. PHILIPS prezentuje nowy monitor USB

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek 21,5-calowy monitor podpinany za pomocą kabla USB.

MONITOR_USB_PHILIPSPHILIPS 221S6QUMB pełni również funkcję stacji dokującej i dobrze sprawdza się w biurach, gdzie konieczne jest szybkie skorzystanie z dodatkowego ekranu.

Monitor wyposażono w koncentrator USB, zapewniając natychmiastowy dostęp do podłączonych urządzeń peryferyjnych, na przykład drukarki, napędów zewnętrznych, aparatu czy myszki. Oprócz portów USB monitor ma złącze Ethernet oraz głośniki stereofoniczne i umożliwia przesyłanie materiałów multimedialnych czy bezpośrednie podłączenie do internetu lub intranetu za pośrednictwem pojedynczego przewodu. Monitor stanowi dobre uzupełnienie dla bardzo cienkich laptopów z ograniczoną liczbą złączy.

„Coraz więcej osób decyduje się na pracę przy wykorzystaniu rozwiązań mobilnych. Ten trend sprawił, że na rynku pojawiło się zapotrzebowanie na wyświetlacze, które zarówno zwiększą powierzchnię roboczą, jak również umożliwią łatwe podpięcie dodatkowych urządzeń. 21,5-calowy monitor PHILIPS podpinany jest w szybki sposób za pomocą kabla USB, oferując przy tym wysokiej jakości obraz i żywe kolory dzięki matrycy AH-IPS” – mówi Thomas Schade, wiceprezes MMD w Europie.

Dzięki zastosowaniu technologii Flicker-Free oczy użytkownika mniej się męczą, ponieważ migotanie podświetlenia ekranu na wszystkich poziomach jasności zostało mocno ograniczone.

Regulowana podstawa SmartErgoBase umożliwia swobodne dostosowanie wysokości i kątów nachylenia ekranu do potrzeb użytkownika.

Specyfikacja:

Model 221S6QUMB
Rozmiar panelu 21,5’’ (54,6 cm)
Typ panelu AH-IPS
Podświetlenie W-LED
Natywna rozdzielczość 1920 × 1080 (60 Hz)
Kąt widzenia 178º (w poziomie) / 178º (w pionie)
Maksymalna jasność podświetlenia 250 cd/m²
Typowy współczynnik kontrastu 1000:1
Szczytowy kontrast dynamiczny 20 000 000:1
Maks. liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
Złącza Porty USB: USB 2.0 x 3
Wejście sygnału obrazu: USB 2.0 (upstream)

Wejście/wyjście audio: przez USB
Wyjście słuchawkowe: przez USB

RJ45: przez USB

Dodatkowe udogodnienia Wbudowane głośniki 2 x 2W

Kensington lock

Mocowanie VESA (100 x 100 mm)

Gwarancja i cena:
 
Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 221S6QUMB wynosi 799 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Więcej informacji:

www.lcdmonitors.philips.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *