Menu Zamknij

Michał Kozicki prezesem HBO Polska

Michał Kozicki obejmie stanowisko prezesa HBO Polska. Z HBO Kozicki związany jest od 2004 roku, od początku w dziale sprzedaży, a od 2011 roku na stanowisku dyrektora działu. Wcześniej pracował jako Sales Manager w Microsoft Business Solution Education Center. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiów podyplomowych z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego oraz programu INSEAD CTAM Europe Executive Management.

Michał Kozicki (2i)Przez ponad dziesięć lat pracy w HBO Michał potwierdził swoje znakomite umiejętności w zakresie zarządzania i sprzedaży. Bardzo się cieszę, że obejmie stanowisko prezesa HBO Polska i wspólnie będziemy realizować kolejne projekty – stwierdziła Linda Jensen, prezes HBO Europe.

Michał Kozicki zastąpi na stanowisku Aleksandra Kutelę, który odchodzi z firmy.

Stanowisko dyrektora sprzedaży obejmie Michał Walewski. Będzie odpowiedzialny za dystrybucję kanałów HBO i Cinemax, oraz zarządzanie działem sprzedaży. Ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. W HBO pracuje od 2008 roku w dziale sprzedaży, aktualnie na stanowisku Senior National Key Account Manager.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *