Menu Zamknij

Najmniejszy na świecie adapter do prądu  

Ma wielkość 5 na 5 centymetrów i waży zaledwie 100 gram. SKROSS MUV Micro to oficjalnie najmniejszy na świecie dwubiegunowy adapter dla podróżujących z i do 150 krajów. Jego funkcjonalność zapewnia opatentowana technologia oparta na systemie suwaków „all in one”.

skross_muv_microJak to możliwe, że szwajcarski SKROSS MUV Micro jest nie większy niż zaciśnięta pięść drobnej kobiety, a posiada funkcjonalność umożliwiającą podłączanie do prądu urządzeń w ponad 150 krajach na całym świecie? Takie spektrum działania daje opatentowana technologia oparta na systemie suwaków „all in one”. Polega na układzie zintegrowanych bolców wysuwanych wyłącznie w momencie podłączania wybranego sprzętu do prądu. To użytkownik wybiera kombinację suwaków w zależności od tego, jaki typ wtyczki posiada urządzenie i w kraju o jakim standardzie gniazdka aktualnie przebywa. Właśnie taka konstrukcja sprawia, że adapter SKROSS to urządzenie nie tylko wszechstronne i kompaktowe, ale także bezpieczne, również dla najmłodszych użytkowników.

Co i gdzie naładujemy?

Mając SKROSS MUV Micro możemy podłączyć nasz sprzęt do gniazdka standardu Australia/Chiny, USA/Japonia, Izrael oraz Europa (w tym szwajcarskiego, brytyjskiego, włoskiego, niemieckiego). I to nieważne, czy właśnie jesteśmy w Szwajcarii i chcemy naładować smartphone korzystając z ładowarki o wtyczce EURO, czy zawędrowaliśmy do Australii, gdzie koniecznie musimy podłączyć do prądu maszynkę do golenia zakupioną w szwajcarskim markecie. Dzięki SKROSS MUV Micro niezależnie od tego, w jakim kraju przebywamy i z urządzenia o jakim standardzie wtyczki korzystamy, podłączenie go do prądu nie stanowi żadnego problemu.

A właśnie, co naładujemy dzięki SKROSS MUV Micro? Urządzenie jest kompatybilne z każdym dwubiegunowym, nieuziemionym sprzętem, które do działania zwyczajnie potrzebuje odpowiedniej dawki prądu. Do adaptera podłączymy m.in. smartphone, tablet, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny i kamerę, pada, nawigację GPS, maszynkę do golenia czy nawet notebook, o ile posiada dwubiegunową wtyczkę.

SKROSS MUV Micro

Przeznaczenie: wtyczki i urządzenia dwupolowe, nieuziemione

Wtyczki i gniazdka: w standardzie EURO, USA/Japonia, Australia/Chiny, UK

Napięcie wejściowe: 100V – 250V

Max.: 2.5A

Zakres pracy: 100V – 250W / 250V – 625W

Wbudowany bezpiecznik: T2.5A

Adapter SKROSS MUV Micro kupimy za kwotę ok. 69 zł. Co warto wiedzieć, urządzenie objęte jest dożywotnią gwarancją producenta!

Za mało?

Wybierzmy zestaw SKROSS Travel Kit, w którym znajduje się wszystko co niezbędne, by zachować kontakt ze światem. To nie tylko MUV Micro, ale także ładowarka samochodowa USB Car Charger, kabel łączący urządzenie z micro USB (np. smartphone) ze sprzętem wyposażonym w port USB (np. laptopem) oraz stacjonarna ładowarka EURO pozwalająca ładować jednocześnie dwa urządzania mobilne (Euro USB Charger). Taki zestaw kosztuje w sklepach ok. 199 zł.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *