Menu Zamknij

Kino domowe z projektorem Screeneo. Testuj bez ryzyka!

Do końca czerwca można skorzystać z wyjątkowej promocji na projektor Philips Screeneo. Sprowadź do domu prawdziwe kino i przetestuj je. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, zwróć projektor i odzyskaj pieniądze.

Screeneo_wizualizacja_005To już ostatni dzwonek, aby zamienić zwykły telewizor na kino domowe z prawdziwego zdarzenia. Promocja „Testuj bez ryzyka” na projektor Philips Screeneo obowiązuje jeszcze przez najbliższy miesiąc. Do 30 czerwca 2015 roku.

Philips Screeneo to projektor ultrakrótkiego rzutu z Androidem, banalny w obsłudze i wyjątkowo prosty w instalacji. Wyświetla obraz HD o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 44 cm. Może zastąpić telewizor nawet w niewielkim mieszkaniu, gdzie wykorzystanie klasycznego projektora nie jest możliwe. Screeneo to nie tylko atmosfera prawdziwego kina. To również multimedialny kombajn Smart TV, wyposażony w głośniki 2.1 z subwooferem. Kalibracja projektora zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki poręcznej torbie można go zabrać ze sobą do znajomych lub wykorzystać w letnim kinie, we własnym ogrodzie.

Screeneo_wizualizacja_001Wszystkie zakupione w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015 roku projektory Screeneo, można bez żadnych zobowiązań testować przez 60 dni. Jeśli urządzenie nie spełni pokładanych w nim oczekiwań, wystarczy wypełnić formularz online i odesłać je do producenta. Wszystkie nabyte w Polsce modele Screeneo objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy.

Szczegółowe warunki promocji i formularz zwrotu dostępne są na stronie: www.philips.pl/screeneopieniadze.

Screeneo do generowania wysokiej jakości obrazu wykorzystuje lampę LED o jasności 700 lumenów. Nie wymaga więc kosztownego serwisowania. Żywotność lampy to 30 000 godzin, co przekłada się na 10-letni cykl użytkowania projektora po 8 godzin dziennie. Kontrast dynamiczny wynosi 10 000:1.

Philips Screeneo można nabyć już od 3799 PLN. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Szczegółowe warunki oferty promocyjnej:

www.philips.pl/screeneopieniadze

Więcej informacji o projektorze Screeneo:

www.screeneo.eu

Philips Screeneo – prezentacje wideo:

https://youtu.be/HLoynDI2Zes

https://youtu.be/ELjLZFCMno4

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *