Menu Zamknij

Niezbędnik domowego kibica

Sezon piłkarskich rozgrywek nabiera rozpędu. Ekstraklasa w pełnym rozkwicie, liga angielska już wystartowała, a przed końcem sierpnia zawrze również na murawie w Niemczech i Hiszpanii. Nie sposób odwiedzić wszystkie stadiony, ale emocje z trybun można przenieść wprost na kanapę. Jak to zrobić? Oto kilka niezbędnych porad!

samsung_tv_slider_1920x1080_bgBudowanie Domowej Strefy Kibica warto rozpocząć od zaproszenia przyjaciół na wspólne oglądanie meczu. Takich emocji nie można przeżywać samemu! W końcu istotą kibicowania jest wspólne śledzenie i komentowanie porywających akcji na boisku oraz dopingowanie ulubionej drużyny. Nawet jeśli mecz zakończy się wynikiem 0:0 lub niepowodzeniem, wieczór w doborowym towarzystwie z pewnością będzie niezapomniany.

W ciągu 90 minut meczu wszystko może się zdarzyć, a każdy moment może przesądzać o wyniku spotkania. Dlatego warto przygotować niezbędne elementy zanim rozlegnie się dźwięk pierwszego gwizdka. Wygodna kanapa i lodówka wypełniona smakołykami to nie wszystko. Słone i słodkie przekąski oraz zimne napoje powinny znajdować się w zasięgu ręki, aby nie tracić czasu na ich przygotowywanie w trakcie meczu. Stres związany z niebezpiecznymi sytuacjami podbramkowymi rozładują chipsy, a duża miska popcornu z pewnością będzie idealnym dopełnieniem wieczornego seansu.

Sercem Domowej Strefy Kibica jest oczywiście porządny sprzęt, który pozwoli nam poczuć się jak na stadionie. Obraz musi być najwyższej jakości, bo liczy się każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Natomiast dźwięk powinien potęgować emocje i wywoływać gęsią skórkę. To przecież radosne okrzyki tysięcy kibiców budują cały klimat oglądania piłkarskich potyczek, przenosząc nas wprost na murawę. Idealną propozycją dla fanów futbolu będzie zatem zgrany duet kompatybilnych ze sobą urządzeń – zakrzywiony Samsung Smart TV i Samsung Soundbar, np. wyznaczający nowe standardy na rynku Smart TV telewizor SUHD JS9000 oraz soundbar HW-J7501. Przełomowa technologia nanokryształów zastosowana w telewizorach SUHD oraz rozdzielczość Ultra HD – czterokrotnie większa niż Full HD – zapewni spektakularne kolory, wyjątkową jasność obrazu i kontrast, pozwalając dostrzec każdy szczegół meczu, zaś zakrzywiony ekran zagwarantuje szersze pole widzenia i spotęguje efekt przestrzenności stadionu. Dopełnieniem Domowej Strefy Kibica będzie idealnie dopasowany do telewizora zakrzywiony Samsung Soundbar, który bezprzewodowo zapewni jeszcze potężniejszy i bardziej realistyczny dźwięk, dostarczając emocji porównywalnych z tymi panującymi na trybunach.

To nie koniec innowacji. Samsung udostępnił w swoich telewizorach Smart szereg funkcji, które pozwolą jeszcze mocniej przeżywać piłkarskie emocje we własnym domu. Tryb Sport dopasowuje parametry obrazu do wymagań meczu oraz umożliwia nagrywanie i odtwarzanie powtórek najbardziej emocjonujących akcji, Szybkie Połączenie (ang. Quick Connect) pozwala oddalić się od telewizora bez utraty gola dzięki połączeniu ze smartfonem, zaś aplikacja Kick zapewnia kibicom dostęp do najnowszych piłkarskich statystyk. W przerwie meczu na fanów futbolu czeka natomiast Panel Gier, gdzie można zagrać w Real Football 2015 i zarządzać swoją własną drużyną piłkarską.

Sprzęt najwyższej jakości, wygodna kanapa oraz smaczne przekąski to najprostszy przepis na stworzenie Domowej Strefy Kibica. Wystarczy zaprosić znajomych do wspólnego kibicowania, by emocje sięgnęły zenitu. Czego chcieć więcej?

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *