Menu Zamknij

Odkryj swoich 7 zmysłów podczas europejskiej premiery smartfona Honor 7

Marka Honor zaprezentowała w Londynie europejską wersję swojego flagowego smartfona, Honor 7. Jego obudowa została w całości wykonana z metalu i zaprojektowana tak, by ułatwić użytkowanie jedną ręką. Flagowiec oferuje wiele innowacyjnych funkcji, czytnik linii papilarnych i aparat główny 20 Mpx z matrycą Sony IMX 230.

2George Zhao, prezes marki Honor, przemawiając na premierze produktu w Londynie nawiązał do wyników uzyskanych w pierwszej połowie 2015 roku, powołując się na wysokość przychodów na poziomie 2,63 mld dolarów. Przypisywał sukcesy Honora stałym inwestycjom w technologię, strategicznemu doborowi partnerów i precyzyjnemu targetowaniu. Podążając za dotychczasową strategią, w portfolio marki debiutują coraz bardziej zaawansowane technologicznie produkty, oferujące innowacyjne funkcje i, co najważniejsze dla klientów, świetny stosunek parametrów technicznych do ceny. Ucieleśnieniem tej filozofii marki jest najnowszy smartfon, Honor 7.

„Inteligentny” skaner linii papilarnych

Honor 7 jest pierwszym smartfonem marki Honor oferującym skaner linii papilarnych. Umieszczony został bezpośrednio pod obiektywem aparatu i pozwala na błyskawiczne odblokowanie telefonu. Co więcej, działa niezależnie od kąta, pod którym przyłożymy do niego palec. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, skaner „uczy się” sposobu korzystania przez użytkownika, dzięki czemu pozwala zwiększyć dokładność odczytywania linii papilarnych.

Skaner w Honorze 7 obsługuje gesty, dzięki którym użytkownik nie musi odrywać palca od tylnej pokrywy telefonu chcąc przejść do listy otwartych aplikacji, ekranu domowego czy widoku belki systemowej. Osobom zainteresowanym fotografowaniem z pewnością przypadnie do gustu możliwość robienia zdjęć przez przyłożenie palca do czytnika.

Wydajność

Honor 7 jest zasilany przez ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 935, który przy współpracy z 3GB pamięci RAM zapewnia wysoką wydajność. Do dyspozycji użytkownika, na wszelkiego rodzaju aplikacje i multimedia, jest 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą gniazda na karty microSD.

Umieszczony w smartfonie akumulator o pojemności 3100 mAh, charakteryzuje się wyjątkowym czasem czuwania i użytkowania – wszystko dzięki zbilansowanej specyfikacji technicznej produktu. Co więcej, Honor 7 oferuje wsparcie dla szybkiego ładowania. Smartfon może też pełnić rolę awaryjnego powerbanku, dzięki funkcji reverse charging, która umożliwia ładowanie innych urządzeń.

Multimedia, które uwolnią Twoją kreatywność

W Honor 7 zastosowano tylny aparat 20 Mpx (Sony IMX 230) charakteryzujący się przysłoną f/2.0 i szybkim autofokusem. Zastosowana technologia umożliwia wykonywanie fotografii w trudnych warunkach oświetleniowych w zaledwie 0.1 sekundy. Frontowa kamera 8 Mpx, pierwszy raz w smartfonie Honor, ma wbudowaną lampę błyskową LED. Wszystko to, dopełnione możliwością poprawy jakości obrazu i funkcją panoramy sprawia, że urządzenie jest doskonałe do zdjęć typu selfie i groupie.

Osobom bardziej kreatywnym, Honor 7 oferuje szereg spersonalizowanych filtrów, a tryb „Good Food” sprawi, że zdjęcia posiłków będą o wiele atrakcyjniejsze. Urządzenie oferuje również rewolucyjną funkcję malowania światłem i cztery dedykowane tryby, które można zastosować w zależności od fotografowanych obiektów: „światła samochodów”, „świetlne graffiti”, „jedwabista woda” i „tory gwiazd”.

Ergonomiczna konstrukcja i rewolucyjny „Smart key”

Na lewej krawędzi Honora 7 znajdziemy dodatkowy przycisk „Smart key” odpowiedzialny za otwieranie aplikacji wybranych przez użytkownika lub dający błyskawiczny dostęp do latarki czy dyktafonu. Nakładka EMUI 3.1 oferuje również między innymi obsługę gestów ekranowych, wybudzanie ekranu przez podwójne tapnięcie w ekran czy robienie screenshotów przez podwójne tapnięcie knykciem.

Zapominalskim Honor oferuje funkcję odnajdywania telefonu. Za pomocą określonej komendy, np. „Dear Honor”, wybudzamy telefon. Po tym wystarczy zadać pytanie „where are you”, a urządzenie zadzwoni, aby wskazać swoje położenie. Póki co funkcja działa wyłącznie w języku angielskim.

Warto zauważyć, że Honor 7 jest smartfonem dual SIM. W jednej chwili można korzystać z dwóch kart SIM lub jednej karty SIM i rozszerzenia pamięci dzięki slotowi kart microSD.

Więcej na www.hihonor.com i www.facebook.com/honorpl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *