Menu Zamknij

LTE w Cyfrowym Polsacie bez limitu danych i z maksymalną prędkością w cenie abonamentu

Większe pakiety danych w atrakcyjnych cenach, LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością już od 35 zł/mies. w programie smartDOM, aż do 6 miesięcy bez opłat – to tylko część zmian, jakie zostaną wprowadzone 3 września br. do nowej oferty Power LTE Cyfrowego Polsatu.

1

Większe pakiety danych

Nowa oferta Power LTE to przede wszystkim większe pakiety danych. Klienci Cyfrowego Polsatu będą mogli wybierać pomiędzy czterema pakietami – od 20 GB w cenie 39,99 zł do 90 GB za 99,99 zł. Dzięki programowi rabatowemu smartDOM nowa oferta dostępna będzie już od kwoty 35 zł miesięcznie za pakiet 40 GB z LTE bez limitu danych w cenie abonamentu przez całą długość umowy. W przypadku skorzystania z oferty „Tylko SIM” miesięczne opłaty za poszczególne pakiety danych będą niższe o 10 zł, czyli np. pakiet 20 GB kosztował będzie 29,99 zł.

Aż do 6 miesięcy bez opłat

Klienci, którzy wcześniej korzystali z usług innego operatora i wybiorą Internet Cyfrowego Polsatu otrzymają aż 6 miesięcy bez opłat na start! Natomiast osoby, które zdecydują się na zakup oferty online, poprzez stronę www.cyfrowypolsat.pl, otrzymają dodatkowe 10 GB w prezencie oraz 3 miesiące bez opłat.

LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością

Internet Domowy LTE

W nowej ofercie Cyfrowego Polsatu Internet Domowy LTE dostępny będzie w bardzo korzystnej cenie – za zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE i routera Wi-Fi klient zapłaci tylko 1 zł, zyskując przy tym bezprzewodowy Internet o zdecydowanie większym zasięgu i sile sygnału. Wraz z zestawem może wybrać jeden z pakietów danych, których cena wynosi od 35 zł za pakiet 40 GB do 75 zł za pakiet 90 GB w programie smartDOM. Klienci, którzy skorzystają z oferty Internetu Domowego LTE będą zwolnieni z opłaty za abonament przez aż 6 pierwszych miesięcy!

200 GB nocą za 0 zł oraz pakiety IPLI

W nowej ofercie Internetu Power LTE nie zabraknie również Pakietu Nocnego 200 GB, dzięki któremu w godzinach 1:00 – 8:00 możliwe będzie pobieranie danych za 0 zł z rabatem smartDOM, oraz pakietów największej telewizji internetowej IPLA: IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI, które przez pierwsze 2 miesiące dostępne będą w cenie abonamentu, a następnie ich cena będzie wynosiła 10 zł/mies.: w najwyższej taryfie łącznie za wszystkie 3 pakiety IPLI, w niższych pakietach danych – za jeden wybrany pakiet IPLI.

Ponadto we wrześniu operator planuje wprowadzić ofertę przygotowana z myślą o studentach – jej szczegóły zostaną podane niebawem.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *