Menu Zamknij

Kamery Lumens PTZ – nieograniczone możliwości w przystępnej cenie

Kamery PTZ są wykorzystywane do nagrywania wykładów i prezentacji oraz transmisji na żywo. Sprawdzają się doskonale także podczas wideokonferencji. W zależności od używanego sprzętu  czy oprogramowania można nagrywać w celu utrwalenia, ale i  przesyłania obrazu w czasie rzeczywistym do innej sali czy do Internetu. To bardzo przydatna funkcjonalność wykorzystywana podczas konferencji. Uniwersalne kamery PTZ Lumens oferują rozdzielczość Full HD oraz zaawansowane narzędzia korekcji obrazu. Można zdalnie sterować obrotem oraz kątem nachylenia uzyskując obraz znakomitej jakości nawet w przypadku znacznych różnic oświetlenia sali.

Lumens_VC-B20D-FrontKamera Lumens VC-B20DU wyposażona w profesjonalny przetwornik 1/2,8 cala dostarcza obraz w rozdzielczości Full HD 1080p60. Oferuje 5-krotny zoom i  umożliwia szeroki kąt widzenia w poziomie (70°). Parametry te sprawiają że znakomicie sprawdza się podczas przeprowadzania wideokonferencji czy szkoleń. Oferuje ustawienia balansu bieli i tryb ekspozycji zapewniający wyraźny obraz nawet w słabym świetle. Operacje PTZ są szybkie, ciche i precyzyjne.  Można zaprogramować, aż do 128 ustawień – predefiniowanych trybów – co jest pomocne przy zdalnym sterowaniu. Kamera w ułamku sekundy przyjmie wcześniej zaprogramowane pozycje. VC-B20DU idealnie nadaje się do nagrywania wykładów i wideokonferencji. Lumens VC-B20DU posiada w komplecie przejściówkę USB 3.0 Plug & Play, zgodne z Windows, Linux, Mac OSX. Lumens VC-B20DU jest dostępna w cenie 6 399 zł brutto.

Kamera PTZ Lumens VC-G30SU  oferuje 15-krotny zoom optyczny i 12x zoom cyfrowy. Mechanizm PTZ umożliwia precyzyjne pozycjonowanie kamery VC-G30SU bez generowania jakichkolwiek zakłóceń, a szeroki kąt widzenia zapewnia panoramiczny obraz (zakresu ruchu w poziomie: -170 ° do + 170 °, uchylne do 90 ° w górę, w dół do -30 °). Wyposażona w interfejsy:3G-SDI, DVI, component i C-Video pozwala na przesyłanie jednocześnie obrazów przez te 4 złącza wideo w najlepszej jakości. W zestawie znajduje się również przejściówka do USB3.0 pozwalająca na podłączenie kamery do komputera czyniąc z niej doskonałe narzędzie do wideokonferencji z użyciem oprogramowania. Zdalne sterowanie kamerą jest obsługiwane przez port RS-232/422, a dzięki funkcji odwracania obrazu kamera VC-G30SU może być montowana również na suficie. Podobnie jak w przypadku Lumens VC-B20DU można zaprogramować, aż do 128 ustawień – predefiniowanych trybów – co jest pomocne przy zdalnym sterowaniu. Kamera PTZ Lumens VC-G30SU  jest dostępna w cenie 11 749 zł brutto.

www.vidis.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *