Menu Zamknij

Trening z muzyką na nadgarstku dzięki TomTom Spark

TomTom (TOM2) wprowadza na rynek nowy zegarek TomTom Spark GPS Fitness Watch z wbudowanym odtwarzaczem muzyki, by ułatwić codzienne treningi oraz poprawianie osiągnięć. Użytkownicy nie muszą już więcej przypinać telefonu do ramienia i martwić się o przewody podczas treningu. TomTom Spark w jednym, łatwym w obsłudze urządzeniu, zapewnia im wszystko, czego potrzebują.

1

Pamięć 3 GB na muzykę w TomTom Spark oznacza, że użytkownicy mogą zostawić smartfona w domu. A w trakcie treningu posłuchać nawet ponad 500 nagrań* zapisanych w pamięci urządzenia. Zegarek fitness przesyła muzykę strumieniowo do słuchawek Bluetooth. Zawiera preinstalowany Running Trax, czyli 30 minutowy muzyczny mix złożony z motywujących, energetycznych tanecznych nagrań przygotowanych przez jednego z najlepszych DJ-ów na świecie pod kuratelą Ministry of Sound. Muzyczne listy można łatwo pobrać do zegarka z iTunes lub Windows Media® Player.

„Wiemy, że muzyka odgrywa ważną rolę, w procesie motywowania i poprawiania wyników sportowych. Wykorzystywanie w tym celu smartfona jest zbyt często niekomfortowym doświadczeniem” mówi Corinne Vigreux, Managing Director, TomTom. „Unikalne połączenie zintegrowanego odtwarzacza muzyki z monitorem pracy serca, stałym śledzeniem aktywności i trybami multi-sport oraz GPS w TomTom Spark, umożliwia łatwiejsze niż kiedykolwiek śledzenie postępów i poprawianie ogólnej kondycji, a także uzyskanie więcej z samego treningu”

Kroki, minuty aktywności, dystans, spalone kalorie, a także czas trwania snu są stale monitorowane w TomTom Spark. Użytkownicy mogą określać dzienne i tygodniowe cele do osiągnięcia, a następnie śledzić postępy za pośrednictwem zegarka lub aplikacji TomTom MySports.

Wbudowany czujnik dokładnie mierzy tętno bez potrzeby stosowania tradycyjnej opaski na klatkę piersiową. Tryb multi-sport oznacza, że użytkownicy mogą śledzić wszystkie swoje aktywności wewnątrz i na zewnątrz budynków z uwzględnieniem biegania, jazdy na rowerze, pływania, treningu na siłowni oraz bieżni.

TomTom Spark pozwala również na bardzo dokładne śledzenie GPS i przekazuje na bieżąco dane o czasie, odległości, prędkości oraz tempie.

Użytkownicy mogą przesyłać swoje statystyki za pośrednictwem aplikacji MySports i przeglądać je na wielu platformach takich jak TomTom MySports, RunKeeper, Nike+ i innych.

TomTom Spark Fitness GPS Watch obejmuje następujące modele:

 • TomTom Spark GPS Fitness
 • TomTom Spark Cardio GPS Fitness
 • TomTom Spark Music GPS Fitness
 • TomTom Spark Cardio + Music GPS Fitness
 • TomTom Spark Music GPS Fitness + słuchawki Bluetooth®
 • TomTom Spark Cardio + Music GPS Fitness + słuchawki Bluetooth®

Pełna oferta będzie dostępna w sklepach w październiku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.tomtom.com/fitness

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *