Menu Zamknij

Mecze Pucharu Świata w jakości HD na żywo w IPLI!

Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA do 23 września br. mogą oglądać mecze Pucharu Świata na żywo. Pakiet IPLA PUCHAR ŚWIATA dostępny jest na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputerach, urządzeniach mobilnych i telewizorach SmartTV. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus obejrzą rozgrywki bez dodatkowych opłat.

1Wszystkie mecze rozgrywane podczas Pucharu Świata w Japonii dostępne są w specjalnie przygotowanym pakiecie IPLA PUCHAR ŚWIATA, którego cena wynosi 14,90 zł oraz 19,68zł w przypadku wykupienia dostępu poprzez SMS-a. Użytkownicy zainteresowani pojedynczymmeczem zapłacą 4, 90 zł.

Zmagania polskich siatkarzy dostępne są również w pakiecie IPLA SPORT, gdzie w cenie 19,90 zł widzowie znajdą dodatkowo aż 7 kanałów sportowych (w tym aż 5 w HD), mecze Ekstraklasy, Formułę 1, Eliminacje UEFA EURO 2016TM, rajdy WRC oraz wiele innych sportowych atrakcji.

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus starcia drużyny Stephane’a Antigi obejrzą bez dodatkowych opłat.

Podczas odbywającego się w dniach 8 – 23 września br. Pucharu Świata w piłce siatkowej mężczyzn

Biało-Czerwoni w pierwszej części rozgrywek zmierzyli się do tej pory z reprezentacjami Tunezji, Rosji oraz Argentyny. W najbliższą sobotę, 12 września nasza reprezentacja zagra z drużyną z Iranu, a w niedzielę, 13 września z zespołem Wenezueli. W drugiej rundzie turnieju spotkamy się z Kanadą (16.09), Egiptem (17.09.) i Australią (18.09), a w trzeciej, ostatniej ze Stanami Zjednoczonymi (21.09.), Japonią (22.09.) oraz z Włochami (23.09). Włącz IPLĘ i kibicuj naszym siatkarzom w drodze Rio, gdzie odbędą się Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 r.!

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *