Menu Zamknij

Apple Watch z aplikacją paysafecard

Praktyczna aplikacja paysafecard jest już dostępna na zegarku Apple Watch – to kolejne ułatwienie w zakupach i rozrywce online. Ta intuicyjna aplikacja umożliwia znalezienie najbliższego punktu sprzedaży, dzięki funkcji nawigacji w zegarku. Korzystający z paysafecard mogą również pobrać rozszerzoną aplikację na smartfony Android oraz Iphone’y i Ipady, dzięki czemu mają możliwość szybkiego dokonywania płatności za pomocą 16-znakowego PIN-u. Sprawdzenie dostępnych środków paysafecard w tej aplikacji trwa parę sekund, a informacje o konkursach i promocjach są dostarczane na bieżąco do użytkowników, którzy w 2014 roku dokonali aż 86 milionów transakcji na świecie.

paysafecard Apple WatchFunkcja szybkiej lokalizacji sklepów, gdzie dostępne są kupony paysafecard to dla posiadaczy Apple Watch oraz Google Wear bardzo duże ułatwienie w płatnościach za rozrywkę i zakupy. Aplikacja jest dostępna także w wersji rozszerzonej na urządzenia mobilne. Usprawnia ona korzystanie z paysafecard, a co za tym idzie można szybciej realizować mikroprzelewy – wykorzystywane do zakupów w grach i sklepach internetowych. W Polsce już 800 000 osób używa tego rozwiązania płatniczego typu pre-paid, mając na względzie łatwość transakcji i bezpieczeństwo danych. 70% ankietowanych wskazuje właśnie te dwa czynniki jako decydujące przy wyborze paysafecard. Zapłata PIN-em paysafecard gwarantuje ochronę danych osobowych i bezpieczeństwo płatności.

„Wprowadziliśmy aplikację paysafecard na Apple Watch, aby osoby korzystające z naszego internetowego rozwiązania płatniczego mogły szybko znaleźć punkt sprzedaży. Pełna wersja aplikacji jest dostępna na urządzenia mobilne, dzięki której w prosty sposób można realizować transakcje. Dla użytkowników smartfonów dokonywanie płatności za rozrywkę czy zakupy w sklepach internetowych w dowolnym momencie jest równie łatwe jak błyskawiczne sprawdzanie dostępnych środków oraz bieżących transakcji.

Wirtualna gotówka paysafecard jest bezpieczna, nie wymaga podawania danych osobowych czy dostępu do konta bankowego, dzięki czemu również Wasze urządzenia mobilne są bezpieczne” – powiedział Udo Müller, Dyrektor Generalny paysafecard.
paysafecard to internetowe rozwiązanie płatnicze typu prepaid, z którego może korzystać każdy, bez posiadania karty kredytowej oraz konta bankowego. Do realizacji płatności wymagany jest jedynie 16-znakowy PIN paysafecard. Z paysafecard można korzystać w tysiącach sklepów internetowych. Za sprawą takich marek, jak: paysafecard, my paysafecard, paysafecard MasterCard® i YUNA przedsiębiorstwo zyskało pozycję wiodącego europejskiego dostawcy rozwiązań płatniczych typu prepaid.

W celu dokonania płatności za pomocą paysafecard wystarczą dwa kroki:

• zakup kuponu paysafecard o jednym z dostępnych nominałów
• wpisanie 16-sto cyfrowego kodu znajdującego się na zakupionym kuponie.

Więcej informacji na: www.paysafecard.com/pl-pl/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *