Menu Zamknij

Treningi do “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” na żywo wyłącznie w IPLI!

Z myślą o widzach, którzy w każdy piątek na antenie Polsatu śledzą zmagania uczestników programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, największa telewizja internetowa IPLA przygotowała prawdziwą niespodziankę – możliwość podglądania swoich ulubionych bohaterów podczas przygotowań do cotygodniowych tanecznych rywalizacji! Teraz jeszcze więcej zabawy można znaleźć na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputerach, urządzeniach mobilnych i telewizorach SmartTV.

1Na żywo i bez cenzury!

Po raz pierwszy w Polsce widzowie, którzy uruchomią IPLĘ w każdy poniedziałek, wtorek oraz środę w godzinach 14:00 – 16:00, przeniosą się na sale treningowe, gdzie gwiazdy i tancerze programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” trenują choreografie demonstrowane później w programie na żywo – w każdy piątek o godzinie 20.05na antenie Telewizji Polsat oraz w IPLI.
Przez 9 tygodni widzowie będą mogli wybierać między dwoma salami treningowymi (Taniec z Gwiazdami – Treningi – sala 1, Taniec z Gwiazdami – Treningi – sala 2), w którychw szkole tanecznej Egurrola Dance Studio odbywają się próby. Materiały dostępne są bez dodatkowych opłat, aużytkownicy otrzymują przekaz na żywo, bez montażu i bez cenzury!
Gorące pary aktualnej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

W obecnej, czwartej odsłonie telewizyjnego show wszechczasów „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” występują: wokalistka Donatana – Cleo (w parze z Janem Klimentem), serialowa Marysia Rogowska z „M jak miłość” – MałgorzataPieńkowska (w parze ze Stefano Terrazzino), były reprezentant Polski i siatkarski wicemistrz świata–Łukasz Kadziewicz (w parze z Agnieszką Kaczorowską),znana z produkcji filmowych i telewizyjnychaktorkaAnna Cieślak (w parze z Rafałem Maserakiem),idąca „W stronę słońca” wokalistka Ewelina Lisowska (w parze z Tomaszem Barańskim),słynny Nielat z „Pitbulla” i Igor z „Pierwszej miłości”–aktorRafał Mohr (w parze z Niną Tyrką), pogodynka Telewizji Polsat –Małgorzata Tomaszewska-Słomina (w parze z Robertem Kochankiem),sierżant Marian z „Ojca Mateusza” –aktorArtur Pontek (w parze z Natalią Głębocką), aktorka teatralna i telewizyjna– Magdalena Lamparska (w parze z Kamilem Kuruczko) oraz młody aktor serialu „Pierwsza miłość” –Patryk Pniewski (w parze z Waleriją Żurawlewą).W pierwszym odcinku z programu odpadł obdarzony niebanalnym głosem wokalistaSławomir Uniatowski (w parze z Magdą Soszyńską).Tancerzy oceniają: pierwsza dama polskiego kina – Beata Tyszkiewicz, sędzia międzynarodowy, „Czarna Mamba” – Iwona Pavlović, wielokrotny Mistrz Świata i Europy w tańcach latynoamerykańskich – Michał Malitowski oraz obdarzony ogromnym talentem zarówno dramatycznym, jak i komediowym –aktor Andrzej Grabowski. Show prowadzi sprawdzony duet:Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *