Menu Zamknij

Piłkarskie emocje na wyciągnięcie pilota

Jak mawiał najsłynniejszy trener reprezentacji Polski, Kazimierz Górski, „Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”. Wiedzą o tym doskonale fani futbolu, którzy z zapartym tchem śledzą akcję na boisku minuta po minucie, od gwizdka do gwizdka, aby nie przegapić kulminacyjnych momentów gry, sytuacji podbramkowych i wreszcie upragnionych goli ulubionej drużyny. Jak stadionowe emocje przenieść na ekran telewizora? Wystarczy włączyć Tryb Sport dostępny w telewizorach Samsung Smart TV, by usłyszeć ryk trybun i znaleźć się w samym środku piłkarskich wydarzeń, nie opuszczając wygodnej kanapy.

Men watching soccer game on sofaNajbliższe miesiące to dla kibiców okres gorących piłkarskich emocji. Czekają na nich między innymi mecze eliminacyjne Mistrzostw Europy 2016, a także wiele spotkań towarzyskich i Ligii Mistrzów. Prawdziwą frajdę z kibicowania przed ekranem telewizora zapewni im unikalny Tryb Sport dostępny w telewizorach Samsung Smart TV. Dzięki specjalnym ustawieniom obrazu oraz dźwięku, a także dodatkowym funkcjonalnościom fani futbolu mogą przenieść się na stadiony i poczuć niezwykłą atmosferę podsycaną okrzykami tysięcy kibiców.

Dla miłośników piłki nożnej każdy szczegół meczu jest ważny. Znaczenie mają najdrobniejsze detale boiska, dlatego w Trybie Sport są one odpowiednio wyeksponowane dzięki specjalnym ustawieniom obrazu. Większy kontrast i lepsze nasycenie kolorów sprawiają, że zieleń piłkarskiej murawy staje się bardziej wyrazista, a obraz żywszy i bardziej dynamiczny. Dzięki temu można jeszcze dokładniej śledzić genialne akcje zawodników, odczuwając napięcie porównywalne z tym, jakie panuje na trybunach.

Wiadomo, że nic tak nie podsyca piłkarskich emocji jak radosne śpiewy i kibicowskie okrzyki. Stadionowa atmosfera może zapanować również w domowym zaciszu za sprawą specjalnych parametrów dźwięku w Trybie Sport. Zdecydowanie wyraźniejsze odgłosy dochodzące z trybun oraz większy pogłos zapewniają widowisko na miarę największych światowych stadionów. Dzięki temu kibice mogą jeszcze lepiej wczuć się w atmosferę meczu, zupełnie zapominając, że znajdują się przed ekranem telewizora we własnym domu.

Bardzo przydatną funkcjonalnością trybu sportowego jest również automatyczne nagrywanie meczu. Wystarczy podłączyć do telewizora pamięć USB lub dysk twardy. Każda zmiana intensywności dźwięku, na przykład podczas żywiołowej reakcji kibiców lub zmiany wyniku meczu, spowoduje automatyczne zapisanie najważniejszych momentów, by można było do nich powrócić w dowolnym momencie i dokładnie je przeanalizować, korzystając dodatkowo z opcji powiększenia obrazu. Dzięki temu można oglądać mecz na żywo, odtwarzając jednocześnie jego kluczowe momenty – nawet na tym samym ekranie.

samsung_tv_soundbar_hw_j7500Emocje mogą być jeszcze bogatsze, jeśli pod naszym telewizorem znajdzie się bezprzewodowy soundbar, jak choćby HW-J7500. Dźwięk będzie jeszcze bardziej donośny, bardziej szczegółowy. Dzięki idealnemu dopasowaniu do telewizora, może stać się on jego integralną częścią, również pod względem wizualnym. Na przykład zakrzywiony, bezprzewodowy soundbar HW-J7501 w połączeniu z zakrzywionym telewizorem JS9000 tworzą idealny duet, nadając wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Kibicowanie przed ekranem telewizora jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące… Z trybem sportowym Domowa Strefa Kibica jest po prostu na wyciągnięcie pilota!

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *