Menu Zamknij

Usługi UPC pojawią się jesienią w Nowym Sączu

UPC Polska stawia na inwestycje i rozwój, także w nowych miejscowościach. Operator ruszył z akcją informacyjną w Nowym Sączu, a już w październiku wystartuje w tym mieście z ofertą detaliczną i biznesową.

12Nowy Sącz to kolejna nowa miejscowość na mapie UPC i kolejne – po Płocku, Głogowie, Rzeszowie i Tarnowie – miasto, w którym operator zainwestował w tym roku w nową infrastrukturę cyfrową. Dodatkowo, realizując strategię konsolidacji rozproszonego rynku kablowego, UPC rozpoczął dostarczanie swoich usług również mieszkańcom Bolesławca, Zdzieszowic i Kowar. W sumie dzięki stałym inwestycjom w rozwój z zasięgu szerokopasmowych sieci UPC cieszyć może się obecnie ponad 2,8 mln gospodarstw domowych, w ponad 140 miastach.

Mieszkańcy Nowego Sącza wraz z uruchomieniem oferty operatora, poznają m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, łączącej w sobie trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, oraz zalety telewizji mobilnej i superszybkiego internetu.

W mieście ruszyła już kampania informacyjna dotycząca usług UPC, a oferta będzie dostępna w tym mieście od połowy października. Działa dedykowana strona NowySacz.upc.pl, która umożliwia klientom pozostawienie swoich danych kontaktowych w celu umówienia wizyty instalatora.

Już 1 października usługi UPC będzie można zamawiać w salonie partnerskim ActiveJet, usytuowanym w Tesco, przy ul. płk. Władysława Beliny Prażmowskiego 11 w Nowym Sączu.

Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych operator oferuje również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365. Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego – w zależności od wybranej przez klienta oferty – m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do YouTube’a. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *