Menu Zamknij

PizzaPortal.pl mobilnie, czyli jak zamawiać przez aplikacje

Użytkownicy serwisu PizzaPortal.pl, aby zamówić jedzenie coraz częściej zamiast tradycyjnej strony internetowej wybierają aplikację mobilną. Pierwsza aplikacja mobilna PizzaPortal.pl została wprowadzona w 2011 roku na system iOS. W kolejnych latach pojawiły się również wersje na Android (2012 r.) oraz Windows Phone (2013 r.). Od tego czasu aplikacje zostały kilkukrotnie zaktualizowane, a ich design jest nowoczesny i dopasowany do obowiązujących trendów. Czytelny layout oraz funkcjonalność aplikacji sprawiają, że złożenie zamówienia przez smartfona jest szybkie i dziecinnie proste.

PizzaPortal.pl_aplikacjaJedzenie możemy zamówić dzwoniąc do ulubionej restauracji, ale po co, gdy mamy do tego szybkie i wygodne narzędzie dostępne jednym kliknięciem? Aplikacja PizzaPortal.pl jest bardzo intuicyjna. Wizualne aspekty dodatkowo wspomagają poruszanie się po aplikacji, a samo zamówienie posiłku nie zajmuje więcej niż 2 minuty. Poniżej, krok po korku przedstawiamy jak korzystać z aplikacji mobilnej serwisu PizzaPortal.pl.

ETAP 1: Uruchomienie aplikacji

Po otworzeniu aplikacji widzimy ekran powitalny, który szybko przekształca się w trzy pola służące do ustalenia miejsca dostawy: miasto, ulica oraz numeru budynku. Naszą lokalizację możemy też znaleźć poprzez ikonę nawigacji. Po wyszukaniu miejsca wyświetla się lista restauracji, które dostarczają jedzenie pod wskazany adres. Jest ich od kilku nawet do kilkudziesięciu, w zależności od miejsca w którym się znajdujemy. Dlatego warto korzystać z proponowanych filtrów, dzięki którym możemy wyświetlać tylko restauracje spełniające interesujące nas kryteria np. ocena innych użytkowników, czy szybkoś
dostawy.

ETAP 2: Sortowanie według własnych preferencji

Kolejna przydatna funkcja to podział restauracji ze względu na kuchnie, które oferują. Widząc listę kilkudziesięciu lokali decyzja, który wybrać, może być dość trudna. Jednak decydując się na konkretną kuchnię, możemy ograniczyć wybór restauracji, które posiadają potrawy zgodne z naszymi preferencjami. W aplikacji dostępna jest możliwość sortowania restauracji według12 różnych kuchni, które serwują np. kuchnię wietnamską, tajską, pierogi, burgery czy sushi.

ETAP 3: Zamawianie posiłku

Gdy wybierzemy już intersującą nas restaurację, przechodzimy do ekranu z menu oraz z najważniejszymi danymi o lokalu. Bardzo przydatne są informacje o warunkach dostawy, które obowiązują w wybranej przez nas restauracji – to właśnie dzięki nim możemy szybko dowiedzieć się jaka jest minimalna kwota zamówienia, aby dostawa była bezpłatna.
Samo zamawianie posiłku jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć w wybrane danie, a zostanie ono automatycznie dodane do naszego koszyka. Wartość całego zamówienia również sumowana jest automatycznie i wyświetlona zostaje ostateczna kwota do zapłaty. Wybierając kolejno opcję „DO KASY”, zostaniemy przekierowani do szczegółów naszego zamówienia.

ETAP 4: Finalizacja zamówienia

W ostatnim etapie musimy ustalić:
Sposób dostawy – odbiór w lokalu, czy dostawa pod wskazany adres
Kod promocyjny – jeśli posiadamy, wpisujmy kod rabatowy
Płatność – kartą czy gotówką

Pozostaje złożyć zamówienie i czekać na dostarczenie swojego posiłku.

Smacznego!

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *