Menu Zamknij

Zmiany w programie smartDOM

Cyfrowy Polsat i sieć Plus wprowadzają modyfikację w programie rabatowym smartDOM. Od 7 października br. przywrócona zostanie promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę” oferująca klientom szerokie portfolio usług – telewizję, Internet, telefon – w bardzo korzystnych cenach.

Do wspólnego programu Cyfrowego Polsatu i Plusa – smartDOM powraca oparta na prostym i elastycznym mechanizmie promocja – „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Podobnie jak w pierwszych dwóch edycjach oferty klienci będą mieli możliwość skompletowania atrakcyjnego zestawu trzech usług – oferującej ponad 170 kanałów, w tym 62 w jakości HD, telewizji satelitarnej, Internetu Power LTE bez limitu danych w cenie abonamentu, który zasięgiem obejmuje ponad 90% Polaków oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. Dołączenie konta w PlusBanku oraz prądu od Plusa pozwoli wygenerować jeszcze większe oszczędności. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy.

1Zapraszamy do smartDOM!

Wystarczy posiadać jedną z usług Cyfrowego Polsatu lub Plusa (telewizja, Internet, telefon) z minimalnym abonamentem w wysokości 49,90 zł lub skorzystać z oferty bez sprzętu za minimum 39,90 zł miesięcznie bądź minimum 59,90 zł w ofercie ze sprzętem, aby na drugą usługę otrzymać rabat 50%, a trzecią mieć nawet za 1 zł (rabat maksymalnie 18,99 zł).

W smartDOM można znaleźć zarówno propozycje z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami, jak i bez sprzętu. smartDOM łączy się z wieloma innymi promocjami, w tym z ofertami dla osób przenoszących numer. Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub przez Internet: www.cyfrowypolsat.pl i www.plus.pl.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *