Menu Zamknij

Przekrocz granice strachu dzięki Sony Action Cam 4K i filmowi „unReal”

„unReal” to wyjątkowa produkcja prezentująca wyczyny najlepszych na świecie ekstremalnych rowerzystów, nagrana z wykorzystaniem kamer Sony Action Cam 4K. Premierowy pokaz filmu odbędzie się 15 października o 20:00 w 14 kinach sieci Multikino.

Unreal-plakatNowatorskie połączenie ewolucji wykonywanych przez najlepszych na świecie zawodników z niestandardowymi technikami realizacji sprawia, że film „unReal” to widowisko, które powinni zobaczyć nie tylko fani downhillu i freeride’u rowerowego, ale wszyscy spragnieni ekstremalnych widoków, pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji i strachu. Ten nowatorski, 56-minutowy dokument jest pierwszym w historii filmem rowerowym nakręconym w technologii 4K. To widowisko stworzone przez pasjonatów dla osób idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.

Wszystkie ujęcia POV zostały zarejestrowane kamerą Sony Action Cam 4K (model FDR-X1000V). Dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż Full HD i systemowi chroniącemu przed zamazywaniem się obrazu przygody na ekranie idealnie oddają wszystkie emocje. Dodatkową atrakcją są wyjątkowe krajobrazy Cambrii (Kalifornia), Dubois (Wyoming) oraz Kolumbii Brytyjskiej, w których kręcono film.

Pokaz premierowy, który będzie jedyną okazją do obejrzenia filmu „unReal” na wielkim ekranie, odbędzie się 15 października o godz. 20:00 w 14 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

W filmie występują uznani sportowcy, tacy jak Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Brook MacDonald, Cam McCaul, Finn Iles, Graham Agassiz, Ian Morrison, James Doerfling, Matty Miles, Stevie Smith, Thomas Vanderham czy Tom van Steenbergen.

Zobacz zwiastuny filmu unReal:

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *