Menu Zamknij

Premiera urządzeń gamingowych Predator w Polsce – Acer na PGA 2015

W najbliższy weekend, w czasie Poznań Game Arena (PGA), Acer zaprezentuje pełne portfolio urządzeń gamingowych z serii Predator. Na stoisku o powierzchni 300 m² odwiedzający będą mogli sprawdzić działanie komputerów stacjonarnych Predator G3 i G6, monitorów Predator Z35 z zakrzywionym, 35-calowym ekranem, laptopów Predator 15 i 17 oraz tabletów Predator 8.

Acer_PredatorStoisko zaskoczy wielkością, wysokością i mocą urządzeń, które będą na nim prezentowane – zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z całą serią urządzeń Predator, które w najbliższych miesiącach zostaną wprowadzone do sprzedaży.

Fani gier komputerowych, którzy pragną sprawdzić działanie nowej serii w akcji nie zawiodą się – stanowiska z komputerami Predator G6 oraz monitorami Z35 będą dostępne dla zwiedzających, podobnie jak stanowiska do rozgrywek na laptopach Predator 15 i 17. Na miejscu będzie można również porozmawiać z popularnymi YouTuberami, m.in. z Dealereq, MrFilipińskim i Vertezem, którzy testują laptopy Acer Predator.

W czasie PGA na stoisku Acer nie zabraknie rozgrywek w popularne tytułu, jak np. CS:GO, Mad Max, NBA 2k16. Fani gier będą rozgrywać turnieje 1v1 na zasadach drabinki (zwycięzca każdej rundy przechodzi do rozgrywki finałowej). Zwycięzcy rozgrywek na stoisku nagrodzeni zostaną monitorami Acer dla graczy.

Na stoisku obecna będzie Ambasadorka Marki Acer- Karolina Pilarczyk „Polish Drift Girl” ze swoim 800-konnym samochodem driftingowym Silvette. Fani Acer i Karoliny będą mogli porozmawiać z Ambasadorką Marki, zrobić sobie zdjęcia i pogłębić wiedzę o driftingu.

Spotkania z gwiazdami gamingu i driftingu to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych na stoisku Acer w czasie tegorocznego PGA – odwiedzający będą mogli wygrać gadżety Acer i Predator. Nagrodami za zmagania odwiedzających będą m.in. koszulki Acer i Koszulkowo, akcesoria gamingowe Predator, pamięci USB Predator oraz krówki Acer.

W czasie PGA na stoisku Acer dostępni będą również sprzedawcy X-KOM, którzy w specjalnej strefie prezentować będą wybrane urządzenia Acer w limitowanej ilości dostępne w cenie promocyjnej. Dodatkowo, na czas PGA wszystkie produkty Acer ze sklepów internetowych X-KOM.pl dostępne będą w ratach 0%. Promocja na raty 0% trwa od 16 do 18 października. Szczegółowe informacje u handlowców X-KOM.pl i na www.x-kom.pl.

Rozpoczynające się w najbliższy piątek targi Poznań Game Arena otworzy PGA VIP Day, w ramach którego targi odwiedzą dziennikarze, przedstawiciele firm i dystrybutorów oraz fani, którzy m.in. na Fanpage Acer wygrali wejścia na ten dzień.
Stoisko Acer mieści się w hali 7A, umiejscowionej od strony Wejścia Zachodniego, przy ul. Śniadeckich. Wejście to zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Acer Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych nowymi produktami gamingowymi, a tych, którzy nie mogą uczestniczyć w PGA zachęcamy do śledzenia imprezy na Facebooku: https://www.facebook.com/acer.polska i Twitterze: https://twitter.com/AcerPolska.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *