Menu Zamknij

Premiera SKROSS Travel Kit

SKROSS Travel Kit to zestaw czterech urządzeń działających łącznie lub niezależnie od siebie, które dedykowane są przede wszystkim osobom często podróżującym.

1Travel Kit łączy w sobie cztery, najprzydatniejsze osobom mobilnym, urządzenia. Pierwsze z nich to MUV Micro, czyli najmniejszy na świecie dwubiegunowy adapter działający w ponad 150 krajach. Wykorzystuje opatentowaną technologię suwaków „all in one”, a przy okazji ma zaledwie 5 na 5 centymetra i waży 100 gramów. Dzięki MUV Micro można podłączyć sprzęt (np. smartfon, tablet, laptop z wtyczką nieuziemioną, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny, kamerę, nawigację GPS, maszynkę do golenia i inne) do gniazdka niezależnie od tego, w jakim kraju przebywamy i z urządzenia o jakim standardzie wtyczki skorzystamy. To urządzenie, które posiada dożywotnią gwarancję producenta.

SKROSS MUV Micro

Przeznaczenie: wtyczki i urządzenia dwupolowe, nieuziemione
Wtyczki i gniazdka: w standardzie EURO, USA/Japonia, Australia/Chiny, UK
Napięcie wejściowe: 100V – 250V
Max.: 2.5A
Zakres pracy: 100V – 250W / 250V – 625W
Wbudowany bezpiecznik: T2.5A

By zachować kontakt ze światem, przyda się także podwójna ładowarka Euro USB Charger. Dzięki niej można naładować dwa urządzenia na raz, nawet te bardziej wymagające – w końcu oba porty generują 2100mA. Ładowarkę podłączymy do gniazdek o standardzie europejskim, choć oczywiście jest kompatybilna z wszystkimi adapterami SKROSS, w tym z MUV Micro. Po połączeniu z adapterem, z ładowarki można korzystać nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie. Euro USB Charger waży 44 gramów i jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

SKROSS Euro USB Charger

Zasilanie: 100 – 250V
Napięcie wyjściowe: 5V
Moc wyjściowa: 2100mA

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *