Menu Zamknij

Vectra partnerem technologicznym Warsaw Games Week

W najbliższy weekend będzie miało miejsce wielkie święto graczy. W dniach 23-25 października odbędą się pierwsze targi gier wideo z cyklu Warsaw Games Week w Warszawie. Vectra zaangażowała się w to przedsięwzięcie w roli partnera technologicznego, który w trakcie trzydniowych targów dostarczy superszybki Internet oraz wifi w Strefie Dobrej Energii. Operator przygotował również na czas trwania Warsaw Games Week specjalną ofertę sprzedażową oraz ciekawy konkurs z nagrodami dla gości, którzy odwiedzą targi.

2Vectra, jako dostawca nowoczesnych usług, aktywnie włączyła się w to wielkie gamingowe wydarzenie. Dzięki superszybkiemu internetowi od Vectry uczestnicy targów przez trzy dni będą mogli testować najnowsze gry, brać udział w ciekawych konkursach i bawić się w wirtualnym świecie konsol.

„Nie da się ukryć, że targi gier to wyjątkowo wymagające wydarzenie, jeśli chodzi o szybkość i stabilność łącza internetowego. Vectra dzięki nowoczesnej sieci światłowodowej, potrafi sprostać wymaganiom technologicznym, które towarzyszą tego typu eventom. Jesteśmy przekonani, że superszybki internet od Vectry pozwoli na świetną rozrywkę wszystkim uczestnikom targów podczas turniejów, testów i gamingowej zabawy. Cieszymy się, że nasza marka znalazła się w gronie światowych potentatów branżowych, jako partner technologiczny Warsaw Games Week” – powiedział Paweł Gruszecki, odpowiedzialny za rozwój usługi internetowej w Vectrze.

Operator dodatkowo przygotował niespodziankę tylko dla gości targów. Konkurs, w którym będzie można wygrać roczną subskrypcję Play Station Plus, jak również specjalną ofertę, z której będzie można skorzystać tylko podczas tego wielkiego święta graczy. Szczegóły dostępne będą podczas Warsaw Games Week.

W wydarzeniu Warsaw Games Week wezmą udział m.in. profesjonalny gracz Hearstone’a – Marcin „Gnimsh” Filipowicz oraz YouTuberzy – Patryk „ROJO” Rojewski, Rezigiusz, Masterczułek i MultiGamePlayGuy. Dla fanów gier przygotowany zostanie m.in. konkurs cosplay, premierowe pokazy gier oraz możliwość przetestowania najnowszego sprzętu.

Vectra jako jedyny na rynku operator oferuje swoim abonentom unikalna propozycję, która wyróżnia ją na tle konkurencji i pozwala na pełne wykorzystanie superszybkiej prędkości. Dzięki niej, w ramach umowy abonamentowej na superszybki pakiet internetowy, klient otrzymuje subskrypcję usługi PlayStation®Plus (PS Plus) do wykorzystania na konsolach PlayStation (PS4™, PS3™ i PS Vita). Ta wyjątkowa oferta skierowana jest szczególnie do wymagającej grupy graczy.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *