Menu Zamknij

Zapłać BLIKIEM w kinie Luna i odbierz voucher na darmowy bilet

Polski Standard Płatności, operator systemu płatności mobilnych BLIK, organizuje wraz z Kinem Luna w Warszawie specjalną promocję. Każdy, kto w kasie kina zapłaci BLIKIEM, otrzyma voucher, który można wymienić na darmowy bilet. Promocja potrwa do końca roku.

1Voucher może zostać wymieniony na darmowy bilet na dowolny seans w ramach stałego repertuaru. Promocja nie obejmuje seansów specjalnych i maratonów filmowych. Każdy z uczestników promocji może otrzymać dziennie jeden voucher, ważny do momentu zakończenia promocji, czyli do 31 grudnia.

Aby skorzystać z BLIKA wystarczy odnaleźć go w aplikacji mobilnej dowolnego z banków – założycieli systemu, czyli: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (również Orange Finanse), PKO Banku Polskiego oraz Inteligo. Aby dokonać zakupu należy wybrać BLIK jako formę płatności, wpisać jednorazowy, sześciocyfrowy kod na terminalu lub komputerze i zaakceptować go na swoim telefonie.

Z BLIKA może korzystać obecnie ponad milion użytkowników, a od uruchomienia systemu w lutym dokonano nim ponad milion transakcji.

BLIKIEM można płacić w ponad 130 tysiącach terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach usługowych oraz w większości sklepów internetowych za pośrednictwem integratorów płatności internetowych, takich jak: Dotpay, Przelewy24, Transferuj.pl, CashBill, eCard, czy First Data. BLIK to także bezpieczna wypłata gotówki z ponad 12,5 tys. bankomatów. Należą do nich między innymi bankomaty sieci Euronet.

Szczegółowe informacje o promocjach organizowanych przez partnerów Polskiego Standardu Płatności można znaleźć na: http://www.blikmobile.pl/#Payment.

 Więcej informacji na temat systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie www.blikmobile.pl oraz stronie Polskiego Standardu Płatności – www.polskistandardplatnosci.pl
Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *