Menu Zamknij

AutoMapa wprowadza nowy system identyfikacji wizualnej POI!

Producenci AutoMapy wprowadzili nowy system identyfikacji wizualnej dla Użytecznych Punktów (POI)!
Nowe ikony POI, dostosowane do ekranów wysokiej rozdzielczości, ułatwiają i wizualnie porządkują identyfikację obiektów na mapie.
Definiują one również w sposób jednoznaczny z jakim obiektem mamy styczność i pozwalają łatwo odnaleźć go na mapie nawet podczas jej przeglądania.

automapa– „W AutoMapie znajduje się ponad 750 tysięcy Użytecznych Punktów .To największa tego typu baza w Polsce. – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

– W nowej identyfikacji wizualnej wszystkie Użyteczne Punkty pogrupowane zostały w trzy kategorie z odpowiednio dopasowanym kolorem.

Obiekty związane z pomiarem prędkości (a więc radary, fotoradary, informacje o autach z wideorejestratorami, punkty kontroli oraz
odcinkowe pomiary prędkości) prezentowane są w postaci czerwonych ikon.

Miejsca, w których należy zachować szczególną ostrożność, w tym przejazdy kolejowe, niebezpieczne miejsca, czarne punkty czy też
odcinki objęte robotami drogowymi wyświetlane są w kolorze żółtym.

Informacje, które są przydatne podczas podróży lub przeglądaniu mapy (m.in miejsca związane z rozrywką, aktywnością, finansami, gastronomią czy handlem) prezentowane są w kolorze niebieskim.

Nowe ikony POI trafiły już do użytkowników AutoMapy dla systemu Android, a wkrótce pojawią się również w AutoMapie dla Windowsa i iOS.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *